Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Mogilno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: praca związana z w/w stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogilno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.06.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Skup i sprzedaż zboża, materiału siewnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc w inkasowaniu należności
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Wyrzysk (wielkopolskie)

KUCHARZ-KELNER PROGRAM DLA OSÓB DO 30 DO 50 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Pleszew (wielkopolskie)

KASJER -SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż art.przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Monter konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Świdwin (zachodniopomorskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku w budynku
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Rząśnia (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 500 PLN

Prace związane ze sprzątaniem pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zakrzewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO BADAŃ I ROZWOJU PRODUKTU PRZEMYSŁOWEGO PRZETWARZANIA OBRAZU I APLIKACJI CAD 3 D - do 6 000 PLN

badanie i rozwój produktu przemysłowego, przetwarzanie obrazu i aplikacji CAD 3D
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR WÓZKA - od 13,8 PLN

Obsługa wózka, załadunek i rozładunek towaru, praca w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Opole (opolskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

konserwacja urządzeń w budynku Kliniki Potocki, prace konserwatorskie przy obiekcie
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 050 PLN

montaż gips-karton, kostki brukowej, klejenie, prace porządkowe, malowanie, tynkowanie, dyspozycyjność ze względu na wykonywanie pracy według zleceń, w razie potrzeb przewóz materiałów budowlanych z hurtowni na plac budowy; doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Staniszcze Małe (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

czynności związane z administracją i drobnymi naprawami, utrzymanie należytego porządku oraz stanu technicznego wyposażenia
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Strzegowo (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, przygotowywanie artykułów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kalisz (wielkopolskie)

KASJER - od 930 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kraków (małopolskie)

WYBIJACZ ODLEWÓW - od 1 800 PLN

Wybijanie odlewów z form.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MISTRZ PIEROGÓW - od 1 850 PLN

- produkacja pierogów domowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Bytom (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek i rozładunek towarów, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, dokonywanie drobnych napraw w trasie
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towaru, realizacja zamówień, wypisywanie faktur, porządkowanie magazynu.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Daleszyce (świętokrzyskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Montaż zbrojenia profabrkowanego za pomocą cęgów zbrojarskich i drutu wiązałkowego
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Kaźmierz (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Spała (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych,obsługa komputera,udzielanie informacji na temat instrumentów pomocowych ze środków unijnych realizowanych przez ARiMR,udostępnienie formularzy wniosków pomocowych z europejsiego funduszu rolnego,udział w przygotowaniu szkoleń dla podmiotów zewnętrznych dotyczących wypełniania wniosków pomocowych ze środków unijnych, obsługa kancelaryjna dokumentów obsługiwanych przez biuro,tworzenie korespondencji,zakładanie teczek aktowych dokumentów,pomoc przy wypenianiu formularzy systemowych,udostępnianie wniosków, formularzy oraz ich wypenianie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 870 PLN

wykonywanie napraw mechanicznych i montażu częsci będących w ofercie
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

sprzątanie biura, sprzątanie powierzchni sklepu-hurtowni, ustawiczne dbanie o utrzymywanie porządku wokół terenu biura
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Magdalenka (mazowieckie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć językowych pod okiem i kontrolą lektora
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Krzeszyce (lubuskie)

CIEŚLA PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO - od 1 850 PLN

zarządzanie stroną internetową i sklepem internetowym, pozycjonowanie strony, prowadzenie medii spolecznościowych na potrzeby firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Białystok (podlaskie)

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI - od 1 850 PLN

Monter instalacji, wentylacji i klimatyzacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Oleśnica (dolnośląskie)