Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Lidzbark Warmiński kontakt przez PUP

Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lidzbark Warmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

Pielęgniarka
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Pieszyce (dolnośląskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łask (łódzkie)

POMOC ZAOPATRZENIOWCA - 997,4 PLN

Dostarczanie materiałów i narzędzi w miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - POMOC ADMINISTRACYJNA DS GOSPODARKI NIERUCHNMOOŚCIAMI - od 1 850 PLN

POMOC PRZY PROWADZENIU SPRAW DOT. GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI. POMOC PRZY PROWADZENIU REJESTRÓW. POMOC PRZY ARCHIWIZOWANIU DOKUMENTÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KUCHARZ - do 2 300 PLN

Przygotowywanie dań z karty, utrzymywanie czystości w obszarze pracy, dbanie o bezpieczeństwo żywności, aktywne uczestnictwo w zadaniach dodatkowych w restarcji. Miejsce pracy: Wrocław Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTRYK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 600 PLN

Naprawa instalacji elektrycznych w samochodzie dostawczym i ciężarowym, diagnostyka.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Sokołów (mazowieckie)

ZBROJARZ* - od 2 100 PLN

spawanie, zbrojenie, czytanie rysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie Miasta i Gminy Lipsko
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lipsko (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jarosław (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 100 PLN

Przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni indyjskiej - samosy, kulfi, biryani itp. Przygotowywanie sosów, napojów.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIKI BIUROWY/APLIKANT KOMORNICZY - od 1 750 PLN

Pisanie pism na zlecenie komornika, obsługa petentów, asystowanie komornikowi przy czynnościach egzekucyjnych, sporządzanie notatek i protokołów, rejestracja spraw, obsługa kasowa.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - KUCHARZ - od 880,83 PLN

nauczanie przedmiotów zawodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Wykonywanie prac tynkarskich, -ustawienie rusztowań i pomostów, - przygotowanie właściwej zaprawy tynkarskiej, - zamontowanie urządzeń dotransportu,materiału.Kierownik jest pochodzenia ukraińskiego dla tego też znajomość języka ukraińskiegojest porządana/miele widziana
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sobików (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Obsługa pacjentów, elektroniczne zapisy do lekarzy, odbieranie telefonów.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Serock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 388 PLN

sprzątanie pomieszczeń, pranie, opróżnianie koszy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Biecz (małopolskie)

MONTER HYDROIZOLACJI BEZPOWŁOKOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac montażowych w technologii izolacji przeciwwodnych bepowłokowych, zgrzewanie taśm PVC, montaż elementów z blach stalowych, montaż elementów z PVC, PP i PE, przygotowanie powierzchni betonowych do nakładania żywic polimerowych, nakładanie żywic polimerowych, wykonywanie iniekcji wysokociśnieniowych żywicami poiluretanowymi. Praca na terenie Krakowa i okolic.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - do 12 PLN

prace przy obróbce blach i mocowaniu insertów wciskanych,praca przy obróbce i zgrzewaniu blach
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Mielec (podkarpackie)

PRODUCT MANAGER - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, kontakt zdostawcami, przygotowanie ofert sprzedazy, wyszukiwanie projektów, wspieranie obsługi zpytań
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - do 1 850 PLN

Sprzedaż towaru firmy na bazarach i targowiskach, wystawianie klientom rachunków lub faktur.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ELEKTRYK- ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego obiektu, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń, bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych, rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów; monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii, drobne prace remontowo naprawcze, wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (elektryk), min. 5 lat doświadczenia zawodowego, uprawnienia SEP eksploatacja + dozór min. do 1 kV, znajomość budowy i obsługi instalacji oraz urządzeń elektrycznych, umowa zlecenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp., teren Polski
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT BIUROWY - 997,4 PLN

Ewidencjonowanie i katologowanie dokumentów finansowo-ksiegowych, rozliczanie konserwacji, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupu, archiwizacja dokumentów, kopiowanie dokumentów, rozliczanie i ksiegowanie faktur, przygotowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Będzin (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

naprawa układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych, naprawy bieżące i eksploatacyjne pojazdów.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace na budowach domów jednorodzinnych i inne prace remontowe w mieszkaniach, lokalach użytkowych; obsługa agregatu tynkarskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

SPAWACZ MIG-MAG - od 1 850 PLN

spawanie elementów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Trzebinia (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wydminy (warmińsko-mazurskie)