Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie powierzonych obowiązków z zakresu księgowości, zarządzanie dokumentacją księgową

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie powierzonych obowiązków z zakresu księgowości, zarządzanie dokumentacją księgową

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Nie dotyczy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZ HAL PRODUKCYJNYCH - od 2 000 PLN

Sprzątanie hal produkcyjnych pod ciśnieniem z użyciem chemii.Mycie form produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Łódź (łódzkie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archwizizacja dokumentów i akt
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Świdnik (lubelskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Praca na terenie prowadzonych budów- prace zbrojarskie, montaż ze stali zbrojeniowej konstrukcji, montaż zbrojenia. Umiejętność wiązania cęgami.Kontakt z pracodawcą tel. 889-690-739.Informacja o ofercie w sali D
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wrocław (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Przyjmowanie gości, informowanie i meldowanie gości, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnej ( wkrętarki do wzmocnień ) - możliwość przyuczenia, produkcja okien
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER REKLAM - do 1 850 PLN

montowanie reklam
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 100 PLN

praca na produkcji tkaniny oraz kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zgierz (łódzkie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW ADMINISTRACJI I ROZWOJU - do 2 000 PLN

biurowa obsługa klientów formy, przygotowanie dokumentów do zaproszeń obcokrajowców z Ukrainy i krajów wschodnich
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK DOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Praca biurowa
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż części samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-06-10 - Malbork (pomorskie)

ASYSTENT POCZTOWY - STAŻ EFS RPO (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

obsługa klientów; przyjmowanie listów, paczek, wpłat; rozliczanie listonoszy, obsługa komputerowego programu pocztowego, sprzedaż znaczków i towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Szprotawa (lubuskie)

PIEKARZ-CIASTOWY,PIECOWY - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Regów Nowy (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - do 2 000 PLN

Przygotowanie dań z kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER SZKŁA BUDOWLANEGO - do 1 850 PLN

wykonywanie zewnętrznych fasad ze szkła i aluminium, wykonywanie prac montażowych na wysokościach
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Cierpice (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

zakres robót budowlanych i prac gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Bobrowice (lubuskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

obsługa wywrotki Kamaz, kierowanie, naprawa
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ASYSTENT DS KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Poznań (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 000 PLN

Przyuczenie do zawodu. Produkcja/montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Chełmiec (małopolskie)

PRACOWNIK OGRODNICZO-BUDOWLANY. - do 462,5 PLN

Prace budowlane, wykończenia przy budowie dróg. Prace porządkowe, ogrodnicze, karczowanie. Wykształcenie podstawowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata. Uprawnienia na sprzęt budowlany, koparki.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Marki (mazowieckie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

-proste prace manualne- składanie pralek i lodówek-kontrola jakości-prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Wronki (wielkopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Bocheniec (kujawsko-pomorskie)

Bezpośrednia sprzedaż
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Łochów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)