Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie ekonomiczne, rachunkowość, finanse, ekonomika, umiejętność analitycznego myślenia, znajomość obsługi komputera

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER-PAKOWACZ - 997,4 PLN

Konfekcjonowanie materiałów paszowych, obsługa magazynów paszowych, przyjmowanie i wydawanie towarów wg dokumentów WZ i PZ
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Górki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca. Umowa na czas określony. Praca na pełen etat, jednozmianowa.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZĄTANIE HALI MAGAZYNOWEJ - od 11,9 PLN

sprzątanie hali w zależności od zamówień w różnych lokalizacjach (Poznań i okolice)
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - KONSERWATOR - od 950 PLN

prace magazynowe w szerokim zakresie (załadunek i rozładunek dostaw, kontrola stanów magazynowych, organizowanie wysyłek, utrzymywanie porządku w magazynie), drobne prace konserwatorskie w biurze i magazynie firmowym.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Dziekanów Leśny (mazowieckie)

ASYSTENT - od 950 PLN

dbanie o relacje z klientami, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych, ścisła współpraca i wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 950 PLN

obsługa maszyn wg. instrukcji obsługi, wpisywanie wykonanych operacji w karcie informacyjnej, obsługa maszyn cnc, elektronarzędzi i narzędzi pomoarowych wg. modelu wysunku technicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Rędziny (śląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO GOSPODARCZEGO - do 1 850 PLN

PROWADZENIE BIURA,SPEAWY ADMINISTRACYJNO PRAWNE,APLIKACJE KONKURSOWE, NEGOCJACJE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE,LICENCJA ZARZĄDCY, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, SŁABA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REPORTER RADIOWY / TELEWIZYJNY / PRASOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Sieradz (łódzkie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KADR (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik działu kadr (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bieruń (śląskie)

TERAPEUTA SPA (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

wykonywanie rytułałow SPA, konsultacje wellness
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Szklarska Poręba (dolnośląskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

rozładunek surowca na rampie, sortowanie świeżych i mrożonych owoców i warzyw, zasyp surowców do przerobu, pakowanie owoców i warzyw, przygotowywanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Dobużek (lubelskie)

BUSINESS ANALYST - do 9 951 PLN

Przygotowywanie oraz przeprowadzanie scenariuszy i przypadków testowych na podstawie wymagań biznesowych, pisanie wymagań funkcjonalnych w celu dostarczenia wymogów deweloperom, sprawdzanie oraz zapewnianie dobrej jakości dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

malowanie, przygotowywanie powierzchni,prace porządkowe, montaż demontaż urzadzeń
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ozorków (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

Prowadzenie samochodu dostawczego, kierowca sam ładuje, rozładowuje samochód-chłodnie
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Bedoń-Wieś (łódzkie)

GRAFIK - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-sporządzaniu planu projektów graficznych-kontakcie z klientami-przygotowywaniu projektów graficznych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gdańsk (pomorskie)

KRAWCOWA/KROJCZA (PRODUKCJA) - 997,4 PLN

nauka obsługi maszyn: stebnówka, lamownik; praca na nożu krojczym w zespole krojczym; nauka obsługi hafciarki
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, bezpośrednia obsługa klienta, przygotowywanie i realizowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Zblewo (pomorskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE BHP I P.POŻ.; ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM PRACY; ZAPOZNANIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO NA POSZCZEGÓLNYCH CZYNNOŚCIACH MONTAŻOWYCH; PRZYUCZENIE DO PRACY NA STANOWISKU OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO POPRZEZ PRAKTYCZNE WYKONYWANIE CZYNNOŚCI OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Polkowice (dolnośląskie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzątanie pokoi w hotelu; prace porządkowe;
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Zgorzelec (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

1. Poznanie organizacji, zadań i zasad funkcjonowania przedszkola.2. Poznanie dokumentacji obowiązującej w przedszkolu i sposobów jej prowadzenia.3. Poznanie przepisów dotyczących zapewnienia podopiecznym bezpiecznych i higienicznych warunków zabawy, nauki i wypoczynku.4. Uczestnictwo w zajęciach prowadzonych przez opiekuna stażu celem doskonalenia swojej pracy i omawianie tych zajęć z prowadzącym.5. Prowadzenie zajęć w obecności opiekuna stażu i omawianie ich.6. Współpraca z rodzicami i poznanie środowiska dziecka.7. Organizowanie zabaw przygotowujących dzieci do posługiwania się językiem angielskim poprzez używanie jak największej ilości pomocy wizualnych np. karty obrazkowe, zabawki, owoce.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Małkowo (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na zakwaterowanie, wyzywienie, meldowanie i wymeldowywanie gości, przydzielanie pokoi, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi w czynnościach opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Puck (pomorskie)

POMOCNIK RZEŹNIKA - 997,4 PLN

pakowanie mięsa na tacki i etykietowanie, nauka produkcji wędlin i wędzonek, mielenie mięsa, nastrzykiwanie
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Góra (dolnośląskie)

999U - PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Mazowszany (mazowieckie)