Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kłaj kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kłaj, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
segregacja dokumentów księgowych, pomoc w wykonywaniu zadań księgowej oraz kadrowej, obsł. programu Płatnik, pomoc przy sporządzaniu sprawozdań i analiz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłaj

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pawłowice (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 12 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych i ogólnodostępnych stref hotelowych, obsługa gości hotelowych z krajów WNP oraz współpraca z personelem z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR AUTOMATU PAKUJĄCEGO-UMREFDO30/16/0009 - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Lubiszyn (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PASZ - STAŻ BON STAŻOWY - 997,4 PLN

pobieranie prób, prowadzenie dokumentacji, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrzesiny (lubuskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYM - od 2 000 PLN

Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, obsługa klienta, dbanie o ekspozycję towaru, przyjmowanie dostaw towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Hermanowice (podkarpackie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Matczyn (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż gotowych produktów żywnościowych i napojów bezalkoholowych w kawiarni
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Piła (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA X1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż kwiatów w kwiaciarni, robienie bukietów
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Dalachów (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 900 PLN

Naprawa silników, skrzyń biegów, ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych układów, usuwanie usterek w zespołach i układach samochodów ciężarowych, regulowanie sprzęgła, hamulców, układów kierowniczych, wykonywanie napraw samochodów, naczep, przyczep oraz cystern.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, dbanie o higienę zakładu
F.H.U. " SZCZEŚNIAK" Restauracja LA VENTA - 2016-07-26 - Niepołomice (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 2 000 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; umiejętność składania regałów "MOV i RACK" oraz malowanie metodą kataforezy, umiejętność czytania rys. technicznego; zakres obowiązków: obsługa automatycznego magazynu samochodowego, składanie regałów, obsługa urządzeń pomiarowych, malowanie elementów; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 1 850 PLN

-jazda samochodem ciężarowym, -sporządzanie sprawozdań w j. rosyjskim i ukraińskim, -kontakt z dyspozytorami w j. rosyjskim i ukraińskim. Praca na terenie Polski, Europy.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Starcza (śląskie)

PAKOWACZ - 11 - 14 PLN

Pakowanie art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Katowice (śląskie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Policzna (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ - do 1 850 PLN

prace malarskie
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Przasnysz (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

KAMIENIARZ - do 13 PLN

szlifowanie kamienia, montaż nagrobków
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Rożental (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

opieka nad uczniami,pomo podczas zajęć pedagogicznych
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Paszenki (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Czerwonka-Parcel (mazowieckie)

Sprzedaż mebli, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Janów Lubelski (lubelskie)

ZBROJARZ - do 2 000 PLN

Prace przy zbrojeniach
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Chorzów (śląskie)

BRUKARZ - od 2 200 PLN

korytowanie pod kostkę brukową, montaż obrzeży, montaż krawężników, plan pod budowę kostki brukowej, wykonanie podsypki, układanie kostki brukowej, utrwalanie nawierzchni.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Zabrze (śląskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozorowanie na terenie DPS, wykonywanie prac porządkowych na terenie DPS
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Moczary (podkarpackie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót ogólnobudowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - KONSERWATOR - od 2 000 PLN

prace gospodarcze na terenie ośrodka wypoczynkowego - prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

MECHANIK MASZYN - od 2 000 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Składanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Lubaczów (podkarpackie)