Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Kielce BIUREX Sp.z.o.o

Zagnańska 84/b, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: asystent do spraw księgowości

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dobra obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Obsługa programów kadrowo-płacowych, znajomość prawa pracy.Zakres obowiązkow: księgowanie dokumentów finansowych.

Nazwa pracodawcy: BIUREX Sp.z.o.o

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Szymanowskiego 6, 25-361 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
oferta pracy dla osób z ewid. MUP, szczegły oferty w pokoju nr 36, tel. 41/3406094

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

KIEROWCA /HANDLOWIEC/ - od 1 850 PLN

Doświadczenie na podobnym stanowisku.Dostawa towaru do sklepów.
,, INTERPOLAR'' - 2016-05-25 - Kielce (świętokrzyskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

w/g stanowiska
TURYSTYKA Sp. z o.o. - 2017-03-23 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Skoczów (śląskie)

ANKIETER TERENOWY - od 5 PLN

dotarcie do punktów handlowych na wyznaczonym terenie, wypełnienie ankiety
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK HALI - od 2 000 PLN

Makro Cash and Carry Poland S.A. - 2017-02-21 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SERWISU PORZĄDKOWEGO - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Kontakt tel. 515-090-166
STW SYSTEM Sp. z o.o., Ściegiennego 252 Kielce - 2016-06-22 - Kielce (świętokrzyskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Asystent do spraw księgowości- oferta realizowana w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie: wyższe ekonomiczne ( rachunkowość), obsługa komputera mile widziana znajomość programu Płatnik, Optima. Doswiadczenie zawodowe 0,6 miesiąca.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Nowy Sącz (małopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Sporządzanie kosztorysów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kielce (świętokrzyskie)

INSPEKTOR DS. INWESTYCJI - 1 500 - 1 850 PLN

Sprawdzanie dokumentacji budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 750 PLN

ASO TOYOTA - 2015-11-24 - Kielce (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac montażowych i demontażowych rozdzielni(pod względem mechanicznym), przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy, obróbka blach (gięcie, cięcie), budowa mostów szynowych.
Przedsiębiorstwo Elektromontażowe "ELSTAR-ELECTRIC" - 2017-03-08 - Kielce (świętokrzyskie)

KSIĘGOWY/WA - od 2 000 PLN

w/g potrzeb
AMBER II SŁOWIŃSKA URSZULA - 2016-07-11 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Staż w firmie: P.H.U. "ANERI". Program stażu do zapoznania w pokoju nr 36.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - 2 100 - 2 800 PLN

Profesjonalna obsługa klientów marketu zgodnie z przyjętymi standardami firmy, dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, fachowe doradztwo i pomoc klientom sklepu.
Quest spółka cywilna Robert Bartos, Stanisław Bartos/MRÓWKA PIEKOSZÓW/ - 2016-12-16 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA CE - od 2 000 PLN

przewóz rzeczymiejsce wykonywania pracy Polaka i kraje UE
Sebastian Mazur Transport Krajowy i Międzynarodowy - 2017-02-21 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 500 PLN

RAD-BUD Radosław Wąchała - 2016-03-17 - Kielce (świętokrzyskie)

Wykonywanie podstawowoych czynności księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sieradz (łódzkie)

KELNERKA - 8 - 12 PLN

Profesjonalna obsługa Klientów Kawiarni
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
ZPC "Złoty Kłos" Sp. J. HOTEL BINKOWSKI - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (CZĘŚCI SAMOCHODOWE) - od 2 000 PLN

codzienna dostawa części do klienta, utrzymanie współpracy z klientem, zdobywanie nowych klientów, pozyskiwanie zamówień części od klientów, sprzedaż i zamawianie części, obsługa magazynu i sklepu, sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność Kontakt telefoniczny 535-002-597, 512-403-974 lub osobisty w godz 08:00-15:00 lub e-mail: t.wegrzyn (at) europart.net
EUROPART POLSKA S.A. - 2016-07-08 - Kielce (świętokrzyskie)

Przygotowywanie dokumentów do księgowania, obsługa programu rewizor, zbieranie dokumentów z punktów i dostarczanie ich do siedziby firmy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wola Wiązowa (łódzkie)