Praca ASYSTENT BIURA ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- sporządzanie pism w programie WORD- sporzadzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXCEL- wyszukiwanie potrzebnych infirmacji w Internecie- twzorzenie prezentacji multimedialnych- obsługa klienta placówki-- udział w promocji pracówki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT BIURA ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Tychy (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Przenoszenie plyt, ścinanie płyt, oklejanie płyt, frezowanie plyt, nauka obróbki płyt za pomocą maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Złotkowo (wielkopolskie)

PAKOWACZ/KA - 9,9 - 11,88 PLN

Pakowanie oklejanie, kompletowanie wyrobu gotowego
FENIX POLAND SP. ZO.O. - 2016-08-11 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż aut
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MALARZ-LAKIERNIK - 2 000 - 2 500 PLN

malowanie konstrukcji stalowych,maszyn i urządzeń metalowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Człuchów (pomorskie)

KIEROWNIK LOKALU GASTRONOMICZNEGO - od 1 850 PLN

Kordynacja zamówień w restauracji, koordynacja imprez okolocznościowych, sprawna obsługa gości w restauracji, organizacja pracy i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Żywiec (śląskie)

SPECJALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH - od 7 029 PLN

Działanie jako ekspert rynku i punkt odniesienia dla lokalnychusług HR i zarządzania zasobami ludzkimi poprzez rozwiązywanie złożonych zapytań i uczestnictwo/prowadzenie wspólnych inicjatyw. Zapewnienie klientom kompletnych, dokładnych i terminowych odpowiedzi zgodnie z globalnymi i lokalnymi wytycznymi, w ramach projektu KPI HR i przez efektywne wykorzystanie narzędzi i systemów HR. Odpowiedzialność za wszystkie przych. zapytania oraz współpr. z różnymi zespołami, regularne śledzenie i informowanie klientów o statusie. Zarządz. danymi oraz wykonywanie działań w celu zapewnienia dokładnego i terminowego wynagradzania pracownika za pośr. listy płac. Utrzymanie danych HR2U i przeprowadzanie kontroli zgodnie z wymaganiami Kontroli Wewn., Procedurą Audytu, OPMs i HR KPI. Uruchomienie analizywykrycia przyczyny wszystkich błędów i wdrożenie działań zapobiegawczych. Badanie i eskalacja wyjątkowych przypadków i niespójności procesowych do zesp. odszkodowania SSC i / lub zesp. centralnych. Wsparcie zespołu kompensacji SSC podczas wykonywania cykli globalnych (IC, Merit, Przeglądów płacowych) oraz konkretnych projektów na rynku. Przygotowanie wysokich standardów jakości i złożonych raportów, w tym obliczeń (czyli wzrostu wytycznych płac) i symulacji. Generowanie raportów i kontroli kwalifikacyjnych w celu wspierania lokalnych cykli C & B (nagrody, wynagrodzenia zmienne, programy świadczeń). Koordynacja i wykonywaniekompleksowych zmian masowych analizując strukturę, przygotowanie plików, śledzenie z zaangażowanych stron i dokładne zarządzanie danymi oraz przygotowaniem dokumentów Aktywne identyfikowanie obszarów i sposobów poprawy zasięgu usług świadczonych przez HR SSC. Inicjowanie i prowadzenie projektów CI w celu poprawy efektywności usług. Budowanie efektywnej współpracy pomiędzy zespołami SSC i rynkiem HR w celu realizacji proponowanych ulepszeń.Wymiana najlepszych praktyk w celu dalszego zwiększenia jakości świadczonych usług. Aktywne monitorowanie KPI zespołu w celu określ. przyczyny opóźnienia i/lub błędów oraz proponowaniaulepszeń. Odgrywanie kluczowej roli w retencji wiedzy w zespole-szkolenia Generalistów HR. Tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na bieżąco i w wys. jakości w porozumieniu z różnymi stronami związanymi z HR. Wspieranie Lidera Zespołu przez koordynację wspólnych inicjatyw z zespołami SSC i zespołów HR na rynku. Zastępowanie Lidera Zespołu podczas jego nieobecności.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 2 000 PLN

dowóz towaru do klienta oraz odbiór odpadu
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Opalenie (pomorskie)

KUCHARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 1 OSOBA - od 2 000 PLN

prowadzenie zajęć z osobami nieaktywnymi zawodowo w wieku 60+, terapia zajęciowa, zajęcia edukacyjne: czytanie poezji, prasy, zajęcia rekreacyjne, aktywność ruchowa i kulturalna
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Olsztyn (śląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

segregowanie,przyjmowanie, wydawanie towaru,pakowanie towaru, przygatowywanie towaru do wysylki, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK KOMPLETACJI TOWARÓW - od 1 040 PLN

Kompletacja i pakowanie artykułów spożywczych za pomocą skanera, znajomość programu Qguar. Praca na pół etatu, od niedzieli do piątku w godzinach 14-22.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Nadarzyn (mazowieckie)

PRASOWACZ KARTONÓW - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Utrzymanie porządku wewnatrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DO 3,5T - od 1 750 PLN

załadunek i rozładunek towarów, przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Pieszyce (dolnośląskie)

Sprzedaż owoców i warzyw, artykułów spożywczych i alkoholi, umiejętna obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCAX1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Obrowo (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO - od 4 166,66 PLN

Zapewnienie pokrycia specjalistów podczas zmiany, sprawdzanie problemów i ich rozwiązań, tworzenie rekordów w systemie, rozwiązywanie problemów lub przesyłanie ich na dalsze linie wsparcia oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

pzrewóz pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Bychawa (lubelskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Sinogóra (mazowieckie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

obsługa biura firmy, uzupełnianie dokumentacji, przygotowywanie pism, prowadzenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Zamość (lubelskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy konfekcjonowaniu kosmetyków samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kalisz (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

STAŻ - ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Opole (opolskie)