Praca ARTYSTA MALARZ Krosno Odrzańskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć artystycznych z uczestnikami ośrodka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARTYSTA MALARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno Odrzańskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: artysta malarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności manualne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
poziom wykształcenia średniumiejętności manualnekomunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Piastów 10B, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 10B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: artysta malarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.03.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU AROMATÓW - od 2 000 PLN

komponowanie aromatów, kontakty z chińskimi producentami składników produkcyjnych, wdrażanie do produkcji nowych wyrobów.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Bytom (śląskie)

SEKRETARZ - 997,4 PLN

-obsługa administracyjna sekretariatu;odbieranie i wysyłanie korespondencji; odbieranie telefonów; umawianie spotkań i klientów; wysyłanie e-maili do klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Pruszków (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża elektryczna i teletechniczna. Instalacje, montaż.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

prace konserwatorskie w hotelu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - SPRZEDWCA - od 1 850 PLN

dostarczanie posiłków, przygotowywanie, składanie, rozliczanie opakowań, rozwożenie materiałów reklamowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Jaworzno (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kwotowanie i sprzedaż polis ubezpieczeniowych, obsługa zawartych ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

*KUCHARKA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Ścinawa (dolnośląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, organizowanie sprzedaży towarów, częste wyjazdy służbowe
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Klucze (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Mroczków Gościnny (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zabrze (śląskie)

POMOC LAKIERNICZA - od 1 850 PLN

Pomoc lakiernicza
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zbrudzewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (D) - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, malowanie, szpachlowanie, szalowanie stropów i ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 500 PLN

zgodnie ze stanowiskeim, wykształcenie zasadnicze zawodowe, znajomość branży ( transportu drogowego w UE, Europie Wschodniej), uprawnienia: prawo jazdy kat.C+E, przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku, znajomość j. angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego w stopniu b. dobrym. Ogólny zakres obowiązków: planowanie trasy przejazdu, kierowaniem ciągnikiem siodłowym, nadzorowanie załadunku i rozładunku, prowadzenie dokumentacji przewozowej oraz dokumentacji ciągnika siodłowego. Transport drogowy tawarów: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Dostarczanie do wypożyczalni książek i czasopism według przedłożonych rewersów oraz wydruków z elektronicznego systemu bibliotecznego.2. Włączanie zbiorów do księgozbioru głównego, prawidłowe i estetyczne ustawianie zbiorów na regałach.3. Oprawa księgozbioru w folię.4. Sporządzanie komputerowo rozdzielaczy do katalogów.5. Porządkowanie kartotek czytelników na podstawie bazy elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Słupca (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

-zapoznanie się z przepisami dot. orzekania o niepełnosprawności i kart parkingowych,-zanoszenie korespondencji do Urzędu Pocztowego,-obsługa kserokopiarki, niszczarki,-wypisywanie druków na posiedzenia składów orzekajacych, chronologiczne układanie dokumentacji,-wpisy do książki korespondencyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Świebodzin (lubuskie)

OPERATOR MASZYN(D/50+) - od 1 850 PLN

obsługa myjki - wstępne mycie zabrudzonych odpadów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Tarnów (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

PIEKARZ - do 1 750 PLN

wypieki pieczywa
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 500 PLN

Zawieranie umów, sprzedaż telefonów i innych produktów rolniczych;sala G
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie, montaż stolarki okiennej i drzewnej oraz parkietów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Witów (małopolskie)

KIEROWCA - od 4 700 PLN

odbiór odpadów od klienta, wystawianie dokumentów potwierdzających, dbanie o samochód, praca na terenie woj. łódzkiego i ościennych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bełchatów (łódzkie)

KELNER - od 2 000 PLN

ref.30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Białogard (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości w restauracji, podawanie dań, podawanie napoi, kiawy, herbaty do stolika, sprzątanie sali.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Płock (mazowieckie)

ZOOTECHNIK - od 1 850 PLN

nadzór i opieka nad zwierzętami na fermie drobiu, prowadzenie wymaganej dokumentacji zawodowo-hodowlanej
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Słupia Kapitulna (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER-FAKTURZYSTA - od 1 850 PLN

fakturowanie sprzedaży materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Siedlce (mazowieckie)

OCZYSZCZACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

czyszczenie i malowanie konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kryspinów (małopolskie)