Praca ARTYSTA CYRKOWY Łódź kontakt przez PUP

Stanowisko: ARTYSTA CYRKOWY

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: Samodzielne przygotowanie artystycznego pokazu i jego prezentacja. Umiejętność sztuk cyrkowych tj. zonglerka, monocykl, magia.

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Samodzielne przygotowanie artystycznego pokazu i jego prezentacja. Umiejętność sztuk cyrkowych tj. zonglerka, monocykl, magia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ARTYSTA CYRKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: aktor cyrkowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność sztuki cyrkowej tj. żonglerka, monocykl, magia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: aktor cyrkowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.06.2016

Podobne oferty pracy

KUCHARZ SUSHI - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

elektromonter
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Reszel (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - do 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacji dłoni, stóp, regulacja brwi, depilacja.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK SZKLARNI - od 1 850 PLN

Uprawa ogórków.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Szosa Turecka (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS OBSŁUGI KLIENTA - od 4 200 PLN

dostarczanie najwyższej jakości w obsludze pasażerów Cathay Pacific, maksymalizowanie zyskow poprzez użycie narzędzi sprzedażowych, osiąganie wyznaczonych celów
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR/KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

prowadzenie kadr
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Klementowice (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wytwarzanie gotowych elementów, wiercenie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

Wykładanie towaru, sprzątanie stanowiska pracy,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wołomin (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji, prace biurowe, handel międzynarodowy (owoce, warzywa)
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Siedlce (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prowadzenie ksiąg notarialnych, prowadzenie kasy, przygotowywanie proc. aktów notarialnych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Żory (śląskie)

TŁUMACZ - od 2 080 PLN

Tłumacz
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Kraśnik (lubelskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Żuromin (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 15 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Wietnamu, wspomaganie pracy wietnamskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ciencisko (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Rokietnica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy, układanie towaru, sprzedaż.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

malowanie, szpachlowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Stare Miasto (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA/KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

sprzedaż, układanie towarów, rozładunek
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Trzebinia (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA (Z,N) - do 1 850 PLN

Kasjer-sprzedawca (sklep spożywczo-przemysłowy)
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koszyce Wielkie (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym. Sklep czynny w godzinach od 7.00 do 22.00.
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Zabrze (śląskie)

KSIĘGOWY- POMOC KSIĘGOWEGO - 997,4 PLN

Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji księgowej, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Płock (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - od 2 000 PLN

Tworzenie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Zaklików (podkarpackie)

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO - od 2 500 PLN

prowadzenie postępowań administracyjnych i kontrolnych obiektów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Nowy Targ (małopolskie)

STARSZY INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań, osoba analizuje skomplikowane systemy finansowe oraz potwierdza zgodność ich wymaganiami biznesowymi, utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe, identyfikuje potencjalne problemy z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania, definiuje cele testowe oraz przeprowadza je zgodnie z określonymi wymaganiami, efektywnie wykorzystuje narzedzia testowe oprogramowania aby utrzymać i wdrożyc skrypty testowe, identyfikuje i dokumentuje defekty oprogramowania i umożliwa zrozumienie dla testerów oprogramowania, dostarcza odpowiednio sformułowaną informację dla programistów oraz wspiera testy środowiskowe aby zapewnić dostępność dla użytkowników
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)