Praca ARCHIWISTA ZAKŁADOWY Chełmno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chełmiński

Zawód: archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Świętojerska 1, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: BRAK

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: chełmiński

Gmina pracodawcy: Chełmno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełmno

Ulica pracodawcy: Świętojerska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista zakładowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Piekoszów (świętokrzyskie)

MELIORANT - do 1 850 PLN

z
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Cymbark (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż art. pończoszniczych i bielizny
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie składników na pizzę i dania, zaopatrzenie w towar
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Sulęcin (lubuskie)

OPERATOR SORTOWNIKA (WN) - od 1 850 PLN

segregowanie odpadów, obsługa sortownika
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA-POMOCNIK MECHANIKA - od 1 900 PLN

serwis mobilny, naprawczy dla samochodów ciężarowych i naczep, diagnoza usterek za pomocą specjalistycznego komputera, naprawa usterek
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Zduńska Wola (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

Praca w biurze, przygotowywanie dokumentów, dokumentacji powykonawczej, zapytania ofertowe do hurtowni, koordynacja dostaw, rozliczenia. Wykształcenie średnie zawodowe - elektryczne, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Reda (pomorskie)

POMOC APTECZNA - 997,4 PLN

oferta stazu: nauka segregowania środków i materiałów opatrunkowych, nauka dbania o hiegnienę i podsawowe wyposażenie stanowisk pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wysoka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Złotoryja (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Sangrodz (łódzkie)

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Goszczyno (pomorskie)

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Zabrze (śląskie)

FRYZJER - od 925 PLN

usługi fryzjerskie w salonie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 2 000 PLN

nauczyciel wspomagający dla nauczyciela wychowawcy grupy zerowej - opieka nad uczniem z zespołem Asperga
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Poniatowo (mazowieckie)

REFERENT KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

praca w dziale księgowym firmy, układanie dokumentów, sprawdzanie rejestrów podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Płock (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

czynności pomocnicze związane z hodowlą zwietząt futerkowych(norek),doświadczenie 3 lata przy hodowli zwierząt futerkowych,biegła znajomość j.ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Stromiec (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 900 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Puńsk (podlaskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPORTOWYM - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie sportowym - stażysta
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

OBRÓBKA MECHANICZNA METALI - od 1 750 PLN

Doświadczenie pracy na tokarce, frezarce i spawarce, znajomość rysunku technicznego, umiejętności manualne, sprawność fizyczna
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace remontowe i porzadkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wieczfnia Kościelna (mazowieckie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - od 4 300 PLN

prowadzenie pełnej księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI - od 1 950 PLN

prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Pieczyska (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ KALETNICZYCH - od 1 850 PLN

obsługa prasy mechanicznej- sztancygiel
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Częstochowa (śląskie)

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Karlino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace na linii produkcyjnej w Dong Yang Electronics
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Mława (mazowieckie)