Praca ARCHIWISTA Krotoszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: prace biurowe

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: archiwista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Rawicka 7b, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rawicka

Numer budynku pracodawcy: 7b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Koszarawa (śląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

obsługa wózka jezdniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Czadrów (dolnośląskie)

ANALITYK SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - od 3 000 PLN

analiza systemów teleinformatycznych dużych projektów ,weryfikacja biznes potrzeb klientów,GAP - analiza ,identyfikacja przyczyn zmiany biznesu,zarządzanie oczekiwaniamiinteresariuszów ,rozwój i zarządzanie obszarem rozwiązania, przygotowywanie wzorów dokumentacji,przeprowadzanie audytów projektów ,produktów i dokumentów, określanie kluczowych czynników dla oceny proponowanegorozwiązania ,kierowanie procesami analizy , koordynacja i zarządzanie innymi analitykami i ich działalnością
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Rzeszów (podkarpackie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

blacharstwo samochodowe
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Brodła (małopolskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, obsługa wysyłek paczek zgodnie z zamówieniami internetowymi, sprawdzanie dokumentacji przewozowej, przygotowywanie dokumentacji wysyłek oraz dokumentacji zdjęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta, udział w szkoleniach branzowych, zawieranie polis
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

przyjmowanie, przechowywanie towaru, obsługa kasy fiskalnej terminala, krajalnicy, utrzymanie czystości na stanowisku i w obiekcie kontrola terminów przydatności
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Krośniewice (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-MURARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabrodzie (mazowieckie)

TELEMARKETER - 10 - 12 PLN

Sprzedaż usług Orange kierowanych do firm.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

GONIEC - od 1 850 PLN

roznoszenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY, EKSPOZYTOR - do 1 200 PLN

Rozładunek towaru, sprawdzanie i weryfikacja towaru, dbanie o ekspozycji sklepu, porządki w sklepie.umowa zlecenie+ZUS, odpracowywanie około 100 godzin/misiąc, według potrzeb od 6 do 23.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wrocław (dolnośląskie)

WYCHOWAWCA W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Opieka i zajęcia wychowawcze i edukacyjne z dziećmi do lat 3
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 000 PLN

Asystentka stomatologiczna
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Brzeg (opolskie)

POKOJOWA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Siemiatycze (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Radom (mazowieckie)

CIEŚLA - od 1 200 PLN

prace stolarskie przy budowach i wykończeniach domów, konstrukcje dachowe
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Piaseczno (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

nauka obsługi urządzeń biurowych, poczty tradycyjnej /elektronicznej i sklepu on line, nauka przygotowywania pism urzędowych, kompletowanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO TECHNICZNY - od 2 760 PLN

obsługa administracyjna i techniczna zasobów wewnętrznych nieruchomości i zewnętrznych terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

865S - GLAZURNIK - od 1 000 PLN

układanie artystyczne glazury i terakoty
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Radom (mazowieckie)

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI - od 1 850 PLN

Wykonywanie zadań związanych z produkcja różnego rodzaju pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Rabinówka (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Siemiatycze (podlaskie)

POMOC NAUCZYCIELA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 035 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zabrze (śląskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 323,5 PLN

nauczyciel matematyki w liceum
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 10 PLN

wykonywanie drobnych prac stolarskich, montaż mebli dziecięcych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z regulaminem organizacyjnym oraz strukturą centrum
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Piła (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 12 PLN

Montaż konstrukcji stalowych i żelbetowych z elementów prefabrykowanych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kaputy (mazowieckie)

prace porządkowe w szkole oraz na terenie szkoły
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOC PRZY OBSŁUDZE MASZYN - od 15,2 PLN

Prace konserwatorskie i porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Morawica (małopolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Karolew (mazowieckie)