Praca ARCHIWISTA (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: archiwista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprawdzanie jakości produktu, ważenie towaru przychodzącego i wychodzącego, przenoszenie towaru z samochodu do przenośników,
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Będzin (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

Rozładunek zakupionego towaru z samochodu na hale magazynowe. Przemieszczanie towaru wózkiem na poszczególne częsci magazynu. Załadunek sprzedanego towaru na samochód ciężarowy celem dostarczenia do klienta. Pilnowanie porządku na placu między pariatmi towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Mława (mazowieckie)

SPRZĄTACZ - od 1 850 PLN

bloki i posesje na terenie Białegostoku
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

POKOJÓWKA - od 1 750 PLN

Przygotowywanie pokoi hotelowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kępno (wielkopolskie)

Przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, składanie zamówienia, wystawianie faktur, przeprowadzanie inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2016-06-04 - Barlinek (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Sangrodz (łódzkie)

OPERTOR MASZYN - do 1 850 PLN

obsługa maszyn, kontrola i konserwacja urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kulczyn-Kolonia (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ WYTWÓRCZYCH MIESZANEK BETONOWYCH - od 1 200 PLN

PRODUKOWANIE MIESZANKI BETONOWEJ, FARBOWANIE MIESZANKI, FORMOWANIE WYROBÓW, PAKOWANIE WYROBÓW, WYSYŁKA DLA KLIENTÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, WIEDZA Z ZAKRSU TECHNOLOGII SISTROM, WIEDZA TECHNICZNA, OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI, MIN. 20 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa klientów w sklepie.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 604 280 041
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Radymno (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA- ROBOTY PUBLICZNE - od 1 850 PLN

Pomoc przy samoobsłudze dzieci, pomocprzy posiłkach, spacerach, wycieczkach, pomoc przy tworzeniu pomocy dydaktycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Przecław (lubuskie)

MONTER MEBLI - do 1 850 PLN

Montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

liczenie elementów produkcyjnych,pomoc pracownikom przy układaniu części,prace administracyjne;przygotowanie opakowań do transportu;prace porządkowe na stanowiskau pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ - do 1 092 PLN

Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, korytarzy+ mycie okien 2 razy w roku. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawca telefoniczny Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

obsługa obrabiarek do tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 750 PLN

Realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży. Pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Puławy (lubelskie)

KELNER - do 1 850 PLN

bieżąca obsługa gości oraz kawiarniprzygotowywanie ofert cateringowych oraz realizacja ich
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Chorzów (śląskie)

REPORTER RADIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY- ANIMATOR - 997,4 PLN

nauka pisania wniosków,odpowiednich dokumentów, dyplomów, praca z dziećmi, organizacja różnych konkursów, gier i zbaw podczas wakacji
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

przyjmowanie , selekcja korespondencji i innych dokumentów oraz przekazywanie pism bezpośrednio do adresata.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Miechów (małopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 900 PLN

prace ziemne, wykopy, pryzmowanie ziemi i podobnych materiałów
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wambierzyce (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa klientów w salonie płytek, pomoc w doborze materiałów, prezentowanie towarów, zamawianie dla klientów, dbanie o salon
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Mława (mazowieckie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

Krawiec
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Częstochowa (śląskie)

MENADŻER LAKIERNII - od 4 250 PLN

koordynacja realizacji zamówień produkcyjnych i planowanie produkcji na dziale lakiernii
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Skoczów (śląskie)

MENADŻER PRODUKCJI - od 4 000 PLN

Kierowanie działem produkcyjnym, planowanie wykorzystania zasobów produkcyjnych, współpraca z pozostałymi działami w przedsiębiorstwie, sporządzanie danych wyników przedsiębiorstwa w języku koreańskim i angielskim. Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia negocjacji handlowych. Kontakt z potencjalnymi inwestorami oraz podwykonawcami, korespondencja w języku koreańskim i angielskim z kontrahentami z Republiki Korei.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Tychy (śląskie)

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Starczów (dolnośląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Białobrzegi (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/ KONSERWATOR - 997,4 PLN

-przeprowadzanie napraw i drobnych remontów, wykonywanie niewielkich przeróbek, które nie wymagają zezwoleń odpowiednuch urzędów-zajmowanie się w zakresie posiadanych uprawnień utrzymaniem w należytym stanie instalacji:elektrycznej, wodnej,sanitarnej,grzewczej a także wentylacji i klimatyzacji,-wykonywanie drobnych prac ślusarskich,hydraulicznych,stolarskich oraz malarskich,-wykonywanie prac związanych z przestawianiem mebli i innych przedmiotów-dbanie o porządek wokół budynku urzędu, a w sezonie zimowym także odśnieżanie obejścia,-inne sprawy zlecone przez Dyrektora lub Zastępcę Dyrektora PUP
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wodzisław Śląski (śląskie)