Praca ARCHITEKT ZIELENI WEWNĄTRZ BUDYNKÓW Turów kontakt przez PUP

Stanowisko: ARCHITEKT ZIELENI WEWNĄTRZ BUDYNKÓW

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - projektowanie zieleni wewnątrz budynków- pielęgnacja zieleni wewnątrz budynków

Data publikacji: 2016-03-31

Lokalizacja: Turów (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Turów, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- projektowanie zieleni wewnątrz budynków- pielęgnacja zieleni wewnątrz budynków

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT ZIELENI WEWNĄTRZ BUDYNKÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radzyński

Zawód: architekt zieleni wewnątrz budynków

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Adres pracodawcy:
Bema 2, 21-200 Parczew, powiat: parczewski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: parczewski

Gmina pracodawcy: Parczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Parczew

Ulica pracodawcy: Bema

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt zieleni wewnątrz budynków

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Odbieranie i Łączenie rozmów telefonicznych. Segregowanie, rejestrowanie i przekazywanie korespondencji do poszczególnych działów. Redagowanie pism. Obsługa urządzeń biurowych. Organizowanie konferencji i spotkań słuzbowych przełożonym. Archiwizacja dokumentów.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: wykształcenie wyższe (licencjat).
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Strzelin (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY, SUWNICOWY, HAKOWY - od 3 210 PLN

Prace magazynowe, operator suwnicy z poziomu "0", hakowy
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Kraków (małopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWALANY - INSTALACJE SANITARNE - od 2 400 PLN

Ofertowanie i sporządzanie kosztorysów dot. instalacji sanitarnych dla inwestorów.
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

ROBOTNIK GOSPODARCZY
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Dębica (podkarpackie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 997,4 PLN

mechganik maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

- posługiwanie się i poprawne odczytywanie dokumentacji projektowej- przygotowywanie, montaż szalunków (deskowania) konstrukcji żelbetowych: ławy i stropy fundamentowy, słupy i podciągi, nadproża, schody, stropy monolityczne- wznoszenie przegrós zewnętrznych i wewnętrznych z amteriałów drobnowymiarowych, gazobeton i ceramika- przygotowywanie i montaż zbrojenia w/w konstrukcji- transport i roboty ziemne na budowie związne z wykopami pod budynkiem w oparciu o wytyczne geodezyjne i prawo budowlane
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Puławy (lubelskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

pomoc przy pracach dekarskich i dociepleniowych, wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z progarmem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Sędziszów (świętokrzyskie)

Przygotowanie produktów do sprzedaży, Inkasowanie należności za sprzedane produkty, Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Żołynia (podkarpackie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

Opiekun medyczny - stażysta
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Wywóz nieczystości płynnych z Terenu Miasta Łodzi, jazda pojazdem cieżarowym powyżej 3,5 tony.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żory (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Krzeszowice (małopolskie)

obsługa klienta bezpośrednia i telefoniczna, reklama i promocja, korespondencja i pisanie pism, segredowanie dokumentów, wdrażanie do księgowości
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Mrozów (dolnośląskie)

PIELĘGNIARKA - do 1 850 PLN

zapenienie całościowej opieki pielęgniarskiej powierzonym pacjentom, podawanie leków; udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia, przygotowywanie pacjentów do badań i asystowanie, pobieranie materiałów do badań diagnostycznych, dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych, terminowe wykonywanie zlecen lekarskich dotyczących procesu leczenia, uczestnictwo w codziennych raportach pielęgniarskich i obchodach lekarskich, prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej, utrzymanie sprawności tecnicznej narzędzi i sprzętu, stała współpraca z innymi członkami zespołu
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA/KASJER W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

obsługa klienta, wydawanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Rychtal (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI PRZYGOTOWAWCZE DO SPORZĄDZANIA POSIŁKÓW, PRZYGOTOWYWANIE POTRAW ZGODNIE Z WYTYCZNYMI KUCHARZA, SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ KUCHNI
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Nauka gotowania wg przepisów obowiązujących w restauracji. Gotowanie i przygotowywanie potraw dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Oferta dla osób, które ukończyły 50 roku życia, a nie ukończyłu 60 roku życia zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe: brak wymagań; zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Gliwice (śląskie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

Gotowanie, przygotowywanie posiłków, przekąsek, pieczenie
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIURA RACHUNKOWEGO (STAŻ) - od 1 850 PLN

prace księgowo-finansowe
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 200 PLN

Meldowanie i wymeldowywanie gości, przyjmowanie płatności, przygotowywanie raportów, wystawianie faktur VAT.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Lublin (lubelskie)

BRUKARZ - od 925 PLN

Wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej, płyt chodnikowych oraz innych materiałów, ułożenie krawężników i obrzeży. Przygotowanie terenu pod roboty brukarskie.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Wolbrom (małopolskie)