Praca ARCHITEKT Sierockie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sierockie, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: projektowanie obiektów budowlanych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierockie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tatrzański

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: program "ARCHI-CAD"

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Ks. Stolarczyka 14, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tatrzański

Gmina pracodawcy: Zakopane

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zakopane

Ulica pracodawcy: Ks. Stolarczyka

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Podobne oferty pracy

*SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYM (STAŻ) -

obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2014-03-02 - Orsk (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Zabiegi fizjoterapeutyczne.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

- sprzedaż szkoleń - przygotowywanie ofert dla klientów - kontakt z klientem - pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Katowice (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z handlemi magazynowaniem, nadzór nad zamówieniami towarów, prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie towarów spożywczychWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/średnie, obsługa kasy, znajomość programu magazynowego, umiejętność obsługi klienta detalicznego, 3 miesięczne doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Chłopice (podkarpackie)

BRUKARZ - 1 900 - 2 200 PLN

Przygotowywanie podłoża pod kostkę brukową, obsługa sprzętu - zagęszczarki
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Reskowo (pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

sporządzanie raportów i baz danych klientów z Wietnamu potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Piaseczno (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych na budowie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łącko (małopolskie)

414S OPERATOR KOS I PILAREK SPALINOWYCH - od 11 PLN

obsługa kos i pilarek spalinowych (pielęgnacja zieleni)
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Radom (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

archiwizacja i analiza dokumentów handlowych; dokumentowanie i multimedialna prezentacja produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN W DPS - od 1 865 PLN

Pomoc i towarzyszenie podopiecznemu w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łóżka, zmianie bielizny pościelowej, udział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych lub aktywizujących zaleconych przez pielęgniarkę bądż fizjoterapeutę)
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Mogilno (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

sprzedaż produktów, produkcji lodów, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KSIĘGOWY - 1 850 - 3 000 PLN

praca w biurze rachunkowym
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Będzin (śląskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

roboty publiczne: ronboty konserwacyjne na urządzeniach melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Sulęcin (lubuskie)

STAŻ -TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do systemu kancelaryjnego, przygotowywanie wysyłki dokumentów do świadczeniodawców i świadczeniobiorców, wysyłanie skierować do weryfikacji i prowadzenie dokumentacji, wysyłka pism i archiwizacja dot. zwrotów skierowań na leczenie uzdrowiskowe, chronologiczne katalogowanie skierowań zgodnie z datą wpływu, rejestracja poczty w Dziale Współpracy Międzynarodowej, rozpatrywanie wniosków o refundacje, sporządzenie metryk w sprawach administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Katowice (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PIWA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń browarniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Semlin (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

planowanie i gotowanie dań z kuchni wietnamskiej i orientalnej, planowanie i koordynowanie pracy w kuchni, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Piaseczno (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Tychowo (zachodniopomorskie)

PRZEPALACZ GAZOWY - od 2 000 PLN

wypalanie blach wg szablonu
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Podzamcze (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Negocjowanie umów, bezpośredni kontakt z klientami, kontrahentami z krajów hinduskojęzycznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Łódź (łódzkie)

PIZZER - od 1 850 PLN

Właściwe przygotowanie ciata do pizzy według przepisów.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

sprzedaz paliwa
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Sierakowo (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Łaziska (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Fkturowanie, obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 25 PLN

Pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku wietnamskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Wietnamu, wykonywanie zleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

wycinanie elementów drewnianych, łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie mebli, lakierowanie, bejcowanie, montowanie i przymocowywanie mebli do ścian, wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych, pobieranie miar do wyrobu mebli.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Remki (mazowieckie)

*PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (REFUNDACJA DO 30 R. Ż. ART. 150F) - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Legnica (dolnośląskie)