Praca ARCHITEKT Lędziny FS PROJEKT Sp. z o.o.

Stanowisko: ARCHITEKT

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie rysunków projektowych, przygotowywanie opisów projektowych, inwentaryzacja projektowanych pomieszczeń

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Lędziny (śląskie)

Pracodawca: FS PROJEKT Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
43-143 Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie rysunków projektowych, przygotowywanie opisów projektowych, inwentaryzacja projektowanych pomieszczeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lędziny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lędziny

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane uprawnienia , mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość projektów AutoCad, ArchiCad

Nazwa pracodawcy: FS PROJEKT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv- życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: bieruńsko-lędziński

Gmina pracodawcy: Lędziny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lędziny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt