Praca APLIKANT STRAŻY MIEJSKIEJ Świebodzice Gmina Świebodzice

Dworcowy 1, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wg ogłoszenia Burmistrza Miasta Świebodziceoferty należy składać lub przesyłać do 23.12.2015r. do godz. 12.00 na adres:Urząd Miejski w ŚwiebodzicachRynek 158-160 Świebodzice z dopiskiem: "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze- Aplikant Straży Miejskiej w Świebodzicach"

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APLIKANT STRAŻY MIEJSKIEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świebodzice

Zawód: strażnik gminny / miejski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wg ogłoszenia Burmistrza Miasta Świebodzice

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Gmina Świebodzice

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Rynek 1, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
oferty należy składać lub przesyłać do 23.12.2015r. do godz. 12.00 na adres:Urząd Miejski w ŚwiebodzicachRynek 158-160 Świebodzice z dopiskiem: "Nabór na wolne stanowisko urzędnicze- Aplikant Straży Miejskiej w Świebodzicach"

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świebodzice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzice

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: strażnik gminny / miejski

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.12.2015