Praca APARATOWY/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Zielona Góra Falubaz Polska SA S.K.A.

Więcej informacji o śledzenie wózków widłowych.

Osadnicza 2, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa wózka widłowego przy linii produkcyjnej, dostarczanie i odbieranie asortymentu na produkcję, obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: APARATOWY/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód:
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 3 miesiące doświadczenia, uprawnienia na wózek widłowy, książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: Falubaz Polska SA S.K.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Osadnicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Produkcja maszyn

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze