Praca ANKIETER Gryfino kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: przeprowadzenie ankiet

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino

Sprzymierzonych 9, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Sprzymierzonych

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MARKETU BUDOWLANEGO - 7 - 9 PLN

Obsługa stanowiska w markecie budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Bytom (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

Liczenie towarów sklepowych
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Grodków (opolskie)

POMOCNIK SERWISANTA - od 2 500 PLN

Wieszanie kabli światłowodowych na słupach energetycznych, pomoc przy zakładaniu sieci internetowej.
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Radlin (śląskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów firmy, koordynacja zamówień i reklamacji, fakturowanie, raportowanie, obsługa poczty.
kontakt przez OHP - 2016-09-29 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

POMOCNIK PRZY WYKŁADANIU TOWARU/ŁAŃCUT - do 8 PLN

układanie towaru, dbanie o prawidłową ekspozycje towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Krasne (podkarpackie)

POMOC PRZY INWENTARYZACJI - do 11 PLN

Skanowanie asortymentu za pomocą skanera w salonie z odzieżą.
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 13 PLN

mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy sprzątaczki
kontakt przez OHP - 2017-03-22 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - KURIER - od 3 000 PLN

kierowanie pojazdem o DMC do 3,5T, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Pyrzowice (śląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 15 PLN

Pakowanie i pomoc w rozładunku materiałów budowlanych, prace porządkowe na terenie budowy, prace pomocnicze przy zbrojeniach.
kontakt przez OHP - 2017-03-27 - Warszawa (mazowieckie)

WYTŁACZARKOWY (OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH) - do 2 000 PLN

produkcja i kontrola jakości wyrobu na danej liniiodpowiednie wypełniania kart technologicznychdbanie o utrzymanie porządkupomoc innym pracownikomwykonywanie poleceń przełożonychsprawdzanie parametrów liniiprzekazanie zmiany na danej linii pracownikom
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Jasło (podkarpackie)

MERCHANDISER - od 400 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Gorzyce (podkarpackie)

PRACOWNIK MAGAZYNU W HURTOWNI FARMACEUTYCZNEJ - od 13 PLN

KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ, PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI, PAKOWANIE PRODUKTÓW, INNE DROBNE PRACE MAGAZYNOWE
kontakt przez OHP - 2017-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - od 2 100 PLN

Dotrzymywanie towarzystwa osobie starszejGotowanieDbanie o domOpieka nad osobą starszą
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

KONSULTANTKA KOSMETYKÓW/LIDER - 40 - 200 PLN

sprzedaż kosmetyków, promocja marki
kontakt przez OHP - 2017-03-29 - Warszawa (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

praca w ośrodku wypoczynkowym, praca na dwie zmiany,
kontakt przez OHP - 2016-05-23 - Rowy (pomorskie)

KOLPORTER MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH, - od 7 PLN

kolporter materiałów reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Rzeszów (podkarpackie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - od 1 850 PLN

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Gdańsk (pomorskie)

ANKIETER-POMIAR NATĘŻENIA RUCHU - od 10 PLN

POMIAR NATĘŻENIA RUCHU NA SKRZYŻOWANIACH
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

Opieka nad zwierzętami
POLDANOR S.A. Przechlewo - 2016-05-31 - Bara (zachodniopomorskie)

POKOJOWA. HOTEL W CENTRUM SZCZECINA - od 2 137 PLN

Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych
kontakt przez OHP - 2016-06-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - od 2 000 PLN

Realizacja planów sprzedaży, przygotowanie ofert dla klienta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży
kontakt przez OHP - 2017-03-22 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - od 11 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 850 PLN

sprzątanie zakładu przetwórstwa rybnego
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Duninowo (pomorskie)

OPERATOR MONTAŻU (MONTER) - do 12 PLN

praca polega na dokładnym składaniu elementów (drobnych) metalowychodczyt z dokumentacji technicznej
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Krosno (podkarpackie)

POKOJOWA/DĘBICA - od 2 000 PLN

sprzątanie śniadań w formie bufetu, obsługa gości przy śniadaniach, utrzymanie czystości w pokojach oraz w całym budynku, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pracownik produkcji , pakowanie świec
kontakt przez OHP - 2016-07-06 - Kobylin (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 8 - 9 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-28 - Legnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 14,5 PLN

pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa klienta w kanale D2D, budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem, organizacja i obsługa eventów sprzedażowych opierająca się na kreatywności i inicjatywie pracownika, planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie
kontakt przez OHP - 2016-01-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK NA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości produktu na każdym etapie produkcji, pakowanie wyrobu gotowego, dbanie o ciągłość produkcji zgodnie ze standardami zakładu
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Zaczernie (podkarpackie)