Praca ANKIETER Namysłów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie anonimowych ankiet wśród konsumentów marketu Tesco. Limit dzienny to 17 ankiet. Czas pracy ok. 5-6h dziennie. Liczba dni pracy w miesiącu 3.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 80 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie ze stawką dzienną 80 zł brutto

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 80 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Otwartość, miła aparycja, uprze4jmość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Oferta skierowana do osób od 16 roku życia

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Namysłów

Rynek-Ratusz, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Namysłów

Ulica pracodawcy: Rynek-Ratusz

Profil działalności pracodawcy:
przeprowadzanie ankiet wśród konsumentów sklepów

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Namysłów

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

KASJER/SPRZEDAWCA - od 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego, obsługa klienta,
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY - od 13,7 PLN

praca w markecie w Białymstoku przy uzupełnianiu towaru na hali sprzedaży
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Białystok (podlaskie)

PROGRAMISTA CAD - od 1 850 PLN

Programowanie aplikacji w języku CSharp; Tworzenie oprogramowania zgodnie z wymaganiami;Tworzenie dokumentacji technicznej projektu;Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach;Doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów w danym obszarze odpowiedzialności; Współpraca z operatorami maszyn.
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 12 PLN

Proste prace na magazynie
kontakt przez OHP - 2016-02-16 - Gliwice (śląskie)

TAJEMNICZY KLIENT. - 300 - 1 050 PLN

Próba dokonania zakupu napojów alkoholowych i sprawdzenie czy sprzedawca zapyta o dowód w 230 sklepach (dzielnica Białołęka) oraz 440 sklepach (dzielnica Mokotów).
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA ZAWODOWY - od 2 000 PLN

- prowadzenie porad indywidualnych i grupowych- prowadzenie warsztatów z zakresu aktywnego poszukiwania pracy- realizacja projektów UE- prowadzenie dokumentacji
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Nysa (opolskie)

KASJER - od 9 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, dbanie o porządek w sklepia
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Pińczów (świętokrzyskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Augustów (podlaskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 6 - 10 PLN

ochrona obiektów
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZ - do 10 PLN

sprzątanie obiektów
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZY WYKŁADANIU TOWARU - od 1 850 PLN

wykładanie towaru na półki (napoje)
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Racibórz (śląskie)

UKŁADANIE TOWARU - do 13 PLN

Układanie towaru na półkach sklepowych.
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Niepołomice (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

1. Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami żywnościowymi.2. Prowadzenie magazynu.3. Zamawianie towaru, ewidencja faktur i dowodów magazynowych.4. Prowadzenie ewidencji żywności.5. Przygotowywanie miesięcznych sprawozdań.
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - od 10 PLN

Pracownik do wykładania towaru w supermarkecie
kontakt przez OHP - 2016-03-11 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH (N) - 13 - 14 PLN

Wykładanie, układanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-14 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA GASTRONOM - 1225 - od 2 200 PLN

CAFFE BAR JOLANTA STEFANEK - 2016-08-26 - Namysłów (opolskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - HOSTESSA - od 8 PLN

Roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MONTAŻU - od 2 000 PLN

Kontrola jakości, montaż elementów zespolonych z częściami lamp samochodowych.
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Sosnowiec (śląskie)

ANKIETER-POMIAR NATĘŻENIA RUCHU - od 10 PLN

POMIAR NATĘŻENIA RUCHU NA SKRZYŻOWANIACH
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 13 PLN

liczenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Opole (opolskie)

MAGAZYNIER - od 11 PLN

przyjmowanie zamówień, rozładunek towaru z tirów
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HALI - od 10 PLN

-WYKŁADANIE TOWARU-PRACE PORZĄDKOWE
kontakt przez OHP - 2016-09-12 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK INWENTERYZACJI - od 11 PLN

Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TRENER/SZKOLENIOWIEC CNC - od 1 850 PLN

prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, prowadzenie zajęć teoretycznych, prowadzenie zajęć praktycznych z wykorzystaniem symulatora Swansoft CNC Simulator i/lub innych (np. Sinutrain)
kontakt przez OHP - 2016-06-13 - Rzeszów (podkarpackie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - 12 - 13 PLN

liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Bytom (śląskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

Właściwe znakowanie produktu, kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu, właściwe prowadzenie dokumentacji procesu, pomoc pracownikom produkcji
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Czeladź (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona mienia zleceniodawcy, prowadzenie dokumentacji służbowej, reakcja w przypadku bramki antykradzieżowej
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed