Praca ANIMATOR SPORTU Starachowice Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego

Stanowisko: ANIMATOR SPORTU

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: zajęcia z dziećmi na Orliku

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Starachowice (świętokrzyskie)

Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego

1. Maja 11, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR SPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: instruktor sportu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), sportowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor sportu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w pracy z młodzieżą

Nazwa pracodawcy: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: 1. Maja

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportu