Praca ANIMATOR -OPIEKUN DZIECI Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Animator -opiekun dzieci

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR -OPIEKUN DZIECI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 08.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Usługi - biuro nieruchomości,zakład pogrzebowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAZ/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i ppoż.-obsługa klienta-obsługa terminala i kasy-organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie towarów, sprawdzanie pod względem jakości i ilości-dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kożuchów (lubuskie)

KUCHARZ - 1 400 - 2 500 PLN

Przygotowywanie dań bezmięsnych wg receptur; dbanie o standardy marki; obsługa pieca, kuchenki, blendera, wyciskarki do soków.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

praca w biurze- wypisywanie kart pracy, kart drogowych, obsługa komputera, zaopatrzenie w materiały biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Łosice (mazowieckie)

INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z funkcjonowaniem ośrodka,-prowadzenie monitoringu i dokumentacji,- prowadzenie edukacji przyrodniczej
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 925 PLN

referent do spraw rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

BARMAN-KELNER/DOPOSAŻENIE/15/9254 - od 1 750 PLN

obsługa klientów, zbieranie zamówień, wykonywanie (przygotowywanie) koktaili, napojów, obsługa baru
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Osiek (małopolskie)

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

sprzedażartykułów ogrodniczych, zoologicznych, małego AGD, farb, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Markowa (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wąpielsk (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ziębice (dolnośląskie)

INSPEKTOR - od 1 850 PLN

obsługa Klientów instytucjonalnych, indywidualnych w zakresie depozytów, rozliczenia pieniężne, zastępstwa w kasie
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Babiak (wielkopolskie)

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - 5 000 - 12 000 PLN

monitorowanie statusu projektów, zadań, itp, obsługa procesu fakturowania zamówień i innych spraw zawiązanych z finansami projektu, gromadzenie danych
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 600 PLN

obsługa w zakresie: zapewnienie ciągłości dostaw, kontrolowanie i optymalizacja procesów zakupowych i kosztów zakupu, negocjowanie warunków współpracy z dostawcami, analiza rynków krajowych i zagranicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Częstochowa (śląskie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

Stolarz meblowy-produkcja mebli dziecięcych do samodzielnego montażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Fasty (podlaskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

kierowanie sklepem,wprowadzaniedo systemu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wrząsowice (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją, pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki, zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wadowice (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

organizacja planu dnia przełożonemu, sporządzanie układu dnia, planu spotkań, obsługa biura, obsługa interesantów, obsługa telefoniczna, pomoc pracownikom w księgowości w obiegu dokumentacji, pomoc w wprowadzaniu dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gostynin (mazowieckie)

728S KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Owadów (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

Przygotowanie i wykonanie obróbki ręcznej i mechanicznej drewna (wiercenie, struganie, klejenie)
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Cieszanów (podkarpackie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 200 PLN

Wykonywanie prac porządkowych w budynkach zakładu pracy. Utrzymanie czystosci.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wilków (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka pielęgnacyjna i wychowawcza nad dziećmi; opracowywanie planów zajęć dla grup dzieci; dbanie o bezpieczeństwo dzieci; nadzór nad przestrzeganiem ustalonego porzadku dnia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

- pakowanie wyrobów gotowych- kontrola jakości- pomocnicze prace produkcyjne- prowadzenie ewidencji produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łubiana (pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace w litym drewnie i płycie meblowej, wykonywanie mebli, malowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Modlnica (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY. - 997,4 PLN

Pomoc pracownikom UM, archiwizacja dokumentów, wprowadzanie danych do systemu.Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kuźnia Raciborska (śląskie)

TECHNIK FARMACJI - od 2 500 PLN

obowiązki na stanowisku technika farmacji
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wiśniowa (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed