Praca ANIMATOR KULTURY Nowa Ruda kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

umawianie pacjetów na zabiegi, wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych zlecanych przez lekarzy w ramach umowy z NFZ, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

KASJER-SPRZEDAWCA(NR 0381) - od 1 850 PLN

obsługa klienta na poszczególnych stoiskach w sklepie, towarowanie sklepu, obsługa kasy fiskalnejm-ce pracy Market MILA:- ul. Broniewskiego 4 Bydgoszcz- ul. Czerkaska 11 Bydgoszcz- ul. M. Konopnickiej 28
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Obsługa narzędzi ślusarskich, przygotowanie konstrukcji do spawania.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - do 2 000 PLN

księgowanie wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - 2 000 - 3 000 PLN

Zatykanie otworów mocujących koła, oczyszczanie koła, przekładanie felg, ściąganie felg z linii, wybijanie zatyczek.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów,Sprzedaż bezpośrednia naszych produktów,Realizacja planu sprzedażowego,Utrzymanie kontaktu z obecnymi klientami.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Iława (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

Praca z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Wilkowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM - od 1 900 PLN

dozór grupy turystów, sprzatanie pomieszceń ekspozycyjnych, przygotowywanie ekspozycji czasowych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kozłówka (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO FORMOWANIA WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - do 11 PLN

przygotowywanie urządzeń do pracy, obsługiwanie wtryskarek do formowania wyrobów o różnych kształtach z tworzyw termoutwardzalnych lub termoplastycznych oraz urządzeń pomocniczych do podawania surowca i odbioru wyprasek, obsługiwanie wytłaczarek służących do ciągłego formowania węży, rur, taśm ii innych profili z tworzyw termoplastycznych oraz urządzeń pomocniczych do podawania surowca, odbierania wytłoczonego produktu, jego cięcia lub nawijania na rolki i bębny, przygotowywanie tłoczywa z podstawowych surowców przez mieszanie, barwienie, suszenie
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Głogowo (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rzeszów (podkarpackie)

PROGRAMISTA PHP/MAGENTO - od 4 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przygotowywanie posiłków,- wydawanie posiłków,- dbanie o czystość na stołówce i w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Głowno (łódzkie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa biura, obsługa programu magazynowego, odbieranie telefonów od gości, odpisywanie na e-maile. Sprawy kadrowo- pracownicze. Praca w godzinach od 9,00 do godz. 17,00 . Kontakt tel. 604-978-067
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Gołubie (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Staszów (świętokrzyskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

przeszkolenie na stanowisku pracy dot. przestrzegania przepisów z zakresu tajemnicy państwowej i ustawy o ochronie danych osobowych, pomoc i towarzyszenie osobom chorym w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łóżka, zmianie bielizny pościelowej), dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych, aktywowanie podopiecznego do zwiększaniajego samodzielności życiowej, mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie zainteresowań, kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego, udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, samodzielne wykorzystanie zdobytych wiadomości w praktyce
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Dębno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie z artykułami przemysłowymi, rolniczymi
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Prudnik (opolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

Przewóz rzeczy
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Ogorzelczyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pracownik fizyczny
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

TAPICER - od 2 500 PLN

Znajomość branży, doświadczenie
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Gotowanie dań obiadowych, znajomość robienia pizzy włoskiej, rozwożenie pizzy po starogardzie i okolicach
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU ( 65 S EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu z przeznaczeniem dla osób NIEPEŁNOSPRAWNYCH do 30 roku życia: nadzór i dozór nad obiektem i urządzeniami monitorującymi.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Józefów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, sprzedaż wyrobów cukiernicznych, komunikatywność
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 200 PLN

Prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży owoców i warzyw.Telefoniczne uzgadnianie warunków zakupu/sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Grójec (mazowieckie)

MONTER ELEMENTÓW SPRĘŻYSTYCH - od 1 850 PLN

nakładanie sprężyn na haki, sprawdzanie zestawu, kontrola jakości sprężyn przyrządami kontrolnymi, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 000 PLN

nadzór nad pracą maszyny
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Radomsko (łódzkie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

montaż instalacji hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Krzeszów (dolnośląskie)

POMOC KUCHARZA K/M - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Chodzież (wielkopolskie)