Praca ANIMATOR CZASU WOLNEGO Ełk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: /

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ełk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ełcki

Zawód: opiekunka dziecięca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Suwalska 38, 19-300 Ełk, powiat: ełcki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ełcki

Gmina pracodawcy: Ełk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ełk

Ulica pracodawcy: Suwalska

Numer budynku pracodawcy: 38

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekunka dziecięca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Koło (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 4 000 PLN

WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE,CZYTANIE RYSUNKÓ TECHNICZNYCH, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami konstruowania ofert cenowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK LOGISTYK - 997,4 PLN

analizowanie kosztów dostawy, planowanie przewozów, przygotowywanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Malbork (pomorskie)

BRUKARZ - BRWINÓW - od 2 500 PLN

praca na budowie - prace brukarskie, drogowe, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Brwinów (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

wg Pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dobre (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa klienta. Przyjęcie i wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nysa (opolskie)

ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ - od 1 850 PLN

sprzątanie, pranie, prasowanie, zmywanie,
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Będzin (śląskie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR PROCESÓW OBRÓBKI GALWANICZNEJ (S) - 997,4 PLN

Wykonywanie prac bezpośrednio i pośrednio związanych z obróbką galwaniczną, wykonywanie prac związanych z przetworzeniem ścieków chemicznie szkodliwych dla środowiska, których skład chemiczny będzie zgodny z obowiązującymi normami pozwalającymi normami pozwalającymi na bezpośrednie wprowadzenia ich do środowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

kontrola ruchu osobowego i materiałowego chronionego obiektu, prowadzenie stosownej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

diagnozowanie, naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń budowlanych i melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Ligota Wołczyńska (opolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU IT + ST PO WER - 997,4 PLN

- opieka nad funkcjonowaniem sieci komputerowej oraz systemtów informatycznych.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA/WIZAŻYSTKA - od 1 750 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, makijażu, demakijażu, , manicure.WYMAGANIA: wykształcenie mni. średnie kierunkowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Jarosław (podkarpackie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-zapoznanie z zakresem prac poszczególnych komórek w Spółce w oddziałach w Ruszowie ( produkcja, płatność, windykacja, obrót korespondencji, dział handlowy , R1, Dok),-zapoznanie się z systemem wysyłek spedycyjnych,-nauka obsługi telefonu, kontakt z klientem,-szkolenia produktowe kontynuacja SAP- wstępnie,-nauka w zakresie realizacji prostych zamówień klientów, wysyłek, obsługa systemu wysyłek spedycyjnych, -analiza danych źródłowych wg potrzeb działu ,-pomoc w sporządzaniu ofert dla klientów,-nauka wystawiania dokumentów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Ruszów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Pomoc w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Cedynia (zachodniopomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

NAUKA: ROZPOZNAWANIA I PIELĘGNACJI ROŚLIN, SADZENIA ROŚLIN, ZAKŁADANIA I PIELĘGNACJI TRAWNIKÓW. POMOC PRZ: ZAKŁADANIU SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH, BUDOWIE I MONTAŻU ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY, BUDOWIE NAWIERZCHNI OGRODNICZYCH.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Konin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pełna obsługa sklepu spożywczego małopowierzchniowego
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie należytego porządku w tartaku (prace fizyczne - układanie desek)
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Sadykierz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

reprezentowanie firmy na rynku, realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wyrzysk (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiskja
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Olszewo-Borki (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

poszukiwanie kontrahentów na terenie Chin i Polski, poszukiwanie towarów handlowych za pomocą internetu, przygotowywanie katalogu ofert , organizowanie promocji towarów handlowych dla przedsiębiorców z Chin, prowadzenie sprzedaży w lokalach handlowych, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Władysławów (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Miejska Górka (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

WYKŁADANIE I PRZYJMOWANIE TOWARU, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż, przyjmowanie towarów, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Wieluń (łódzkie)

sprzedaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Łaszczów (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

SPRZĄTANIE SAL LEKCYJNYCH, KORYTARZY, ŚWIETLICY ITP;; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)