Praca ANALITYK ZAPEWNIENIA JAKOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
1. Odpowiedzialność za audyt komunikacji (telefonicznej, emailowej, za pomocą chatu i komunikatorów w języku angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim) pod względem jakościowym w regionie EMEA z nastawieniem na rynki: rosyjski i ukraiński, wsparcie rynków anglo-języcznych, niemieckojęzycznych.2. Ocena zgodności komunikacji ze standardami jakościowymi.3. Ocena komunikacji pod względem poprawności językowej.4. Analiza wyników i identyfikacja obszarów problemowych5. Sugerowanie rozwiązań dla zidentyfikowanych, powtarzających się błędów w komunikacji.6. Przygotowywanie raportów i zestawień, analiz dotyczących wyników audytów komunikacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Data zakończenia pracy: 09.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MINIMUM 2 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY W MIĘDZYNARODOWEJ FIRMIE W SZEGÓLNOŚCI W ZAKRESIE: - KOMUNIKACJI ORAZ OBSŁUGI KLIENTA W JEZYKU ANGIELSKIM, NIEMIECKIM, UKRAIŃSKIM, ROSYJSKIM; - ANALITYCZNEGO PRZYGOTOWANIA RAPORTÓW I ANALIZ ZWIĄZANYCH Z PROWADZONYMI PROJEKTAMI; - NADZOROWANIA ORAZ ZARZĄDZANIA PRACĄ ZESPOŁU; UMIEJĘTNOŚCI: ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, SILNE UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE, UMIJEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW POD PRESJĄ CZASU, ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE, ELASTYCZNOŚĆ SZYBKA ADAPTACJA DO ZMIENNYCH WARUNKÓW PRACY I ZADAŃ

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie