Praca ANALITYK SIECI KOMPUTEROWYCH Puławy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANALITYK SIECI KOMPUTEROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puławy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: analityk sieci komputerowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Analityk sieci komputerowych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk sieci komputerowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ostrołęka (mazowieckie)

CIEŚLA K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sikory (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 4 000 PLN

WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE,CZYTANIE RYSUNKÓ TECHNICZNYCH, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZRYWKARZ DREWNA - od 2 000 PLN

zrywka drewna, obsługa przyczepy samozaładowawczej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Józefowo (podlaskie)

MŁODSZY OPIEKUN KLIENTA (Z) - do 1 850 PLN

praca w placówce banku
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tarnów (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW - od 1 850 PLN

Naprawa , konserwacja, spawanie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Sławoborze (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 8 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie sklepu, mycie podłóg, mycie półek sklepowych, lad, witryn chłodniczych, mycie okien zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gryfino (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gdańsk (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Nowe Opole (mazowieckie)

CIASTKARZ DPC ALG - od 1 850 PLN

mieszanie i wypiek ciast
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wągrowiec (wielkopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Indii, wspomaganie pracy indyjskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA OF 16/1730 - od 2 300 PLN

-wykładanie towarów na hali,-kasjer sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Namysłów (opolskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

- szkolenie bhp i poż- zapoznanie się z rysunkami technicznymi i dokumentacją technologiczną- wykonywanie prac montażowych- montaż mebli skrzyniowych, szkieletowych, stelaży mebli tapicerowanych- zapoznanie się z planem produkcyjnym oraz nazewnictwem poszczególnych mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Runowo Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie spodni.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Lublin (lubelskie)

STAZ/OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- wstępny instruktaż stanowiskowy- kurs obsługi i funkcjonowania maszyn manualnych i sterowanych cyfrowo (CNC)- obsługa narzędzi pomiarowych- przygotowywania i zamontowanie w maszynie narzędzia skrawającego- przygotowanie programu CNC- poddanie obróbce części i sprawdzanie wymiarów
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowa Sól (lubuskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY/SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 850 PLN

Pracownik gospodarczy/Sortowacz odpadów - prace interwencyjne finansowane z środków RPO.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Głogów (dolnośląskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - do 11 443 PLN

Zadania zawodowe: - programowanie w wybranym języku programowania; - opracowywanie zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania; - przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji. Dodatkowe zadania zawodowe: - podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

wykonywanie oraz dekoracja wianków i stroików
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Zamarski (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zadania:przygotowanie potrwa i sprzątanie kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ruda Śląska (śląskie)

PAROWANIE DZIANIN - od 1 850 PLN

stabilizacja dzianiny
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rąbień (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed