Praca ANALITYK PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK PROGRAMISTA

Wynagrodzenie: od 8 100 PLN

Zakres obowiązków: Świadczenie wsparcia systemów na 2 linii (platforma Oracle EBS ERP w kilku strumieniach i modułach), projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, tworzenie raportu incydentów, ich analiza, określanie przyczyn i działań, które należy podjąć w systemie dziennym, tygodniowym i kwartalnym. Przygotowywanie prezentacji analiz tych incydentów. Osoba na tym stanowisku będzie miała kontakt z: Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence Enterprise Edition, Oracle Forms, SalesForce oraz Operational Support Experience on BPEL, SOA Services Interfaces, Oracle Forms, XML Publisher Reports. Dostępność do pracy w weekend.

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Świadczenie wsparcia systemów na 2 linii (platforma Oracle EBS ERP w kilku strumieniach i modułach), projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, tworzenie raportu incydentów, ich analiza, określanie przyczyn i działań, które należy podjąć w systemie dziennym, tygodniowym i kwartalnym. Przygotowywanie prezentacji analiz tych incydentów. Osoba na tym stanowisku będzie miała kontakt z: Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence Enterprise Edition, Oracle Forms, SalesForce oraz Operational Support Experience on BPEL, SOA Services Interfaces, Oracle Forms, XML Publisher Reports. Dostępność do pracy w weekend.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 01.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
preferowane kierunki techniczne (informatyka, programista), minimum dwa lata doświadczenia zawodowego jako developer (programista) lub we wsparciu aplikacji, doświadczenie we wspieraniu projektów realizowanych dla globalnych klientów, doświadczenie w sektorze finansowym lub finansowych procesach biznesowych, doświadczenie w PL/SQL lub jako Salesforce Developer/Admin (APEX) i Java Enterprice Edition będzie dodatkowym atutem, bardzo dobre umiejętności analityczne; wysoka komunikatywność, w tym w j. angielskim (niezbędne do kontaktu z klientami i realizacji codziennych obowiązków); wcześniejsza styczność z tematyką ITIL; wiedza z zakresu produktów Microsoft Office, SQL oraz baz danych Oracle oraz OBIEE (Oracle Business Intelligence Enterprise Edition); wiedza z zakresy systemów ERP, doświadczenie w poszczególnych modułach Oracle EBS: iExpenses& Accounts Payables, iProcurment, PO, FA&GL będzie dodatkową zaletą, biegły j. angielski - niezbędne do kontaktów z klientami głównie angielskojęzycznymi i wykonywania obowiązków służbowych w międzynarodowym środowisku pracy;

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.08.2016