Praca ANALITYK KSIĘGOWOŚCI I KONTROLINGU ZASOBÓW LUDZKICH Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na umywalki.

Stanowisko: ANALITYK KSIĘGOWOŚCI I KONTROLINGU ZASOBÓW LUDZKICH

Wynagrodzenie: od 5 500 PLN

Zakres obowiązków: -analizowanie kosztów świadczeń pracowniczych (pracowników lokalnych i delegowanych) w okresach miesięcznych; -przygotowywanie dokładnych analiz dotyczących wynagrodzenia, świadczeń dodatkowych, uprawnień pracowniczych, wynagrodzeń motywacyjnych, podatków, itp. -inicjowanie korekt księgowych w przypadku stwierdzonych niezgodności -przygotowywanie i dostarczanie kwartalnych rozliczeń z tytułu świadczeń po okresie zatrudnienia, -utrzymanie ksiąg rachunkowych dla poszczególnych filii PMI w sposób dokładny, kompletny i terminowy -przestrzeganie wszystkich regulacji US GAAP i ustawodawstwa rachunkowości oraz zasad i procedur PMI -zapewnienie odpowiedniego raportowania dot. wynagrodzeń dla pracowników delegowanych do doradców podatkowych aby zapewnić przestrzeganie przepisów podatkowych oraz terminowe regulowanie krajowych i zagranicznych zobowiązań podatkowych w celu uniknięcia kary dla spółki -zapewnienie raportowania dot. podatku źródłowego i płatności dla wszystkich obsługiwanych firm -kontrolę, kodyfikację, wysyłanie do akceptacji i terminową zapłatę faktur związanych z HR -przygotowanie miesięcznych rozliczeń dla pracowników delegowanych dot. wynagrodzeń i kosztów świadczeń pracowniczych.

Data publikacji: 2016-04-20

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
-analizowanie kosztów świadczeń pracowniczych (pracowników lokalnych i delegowanych) w okresach miesięcznych; -przygotowywanie dokładnych analiz dotyczących wynagrodzenia, świadczeń dodatkowych, uprawnień pracowniczych, wynagrodzeń motywacyjnych, podatków, itp. -inicjowanie korekt księgowych w przypadku stwierdzonych niezgodności -przygotowywanie i dostarczanie kwartalnych rozliczeń z tytułu świadczeń po okresie zatrudnienia, -utrzymanie ksiąg rachunkowych dla poszczególnych filii PMI w sposób dokładny, kompletny i terminowy -przestrzeganie wszystkich regulacji US GAAP i ustawodawstwa rachunkowości oraz zasad i procedur PMI -zapewnienie odpowiedniego raportowania dot. wynagrodzeń dla pracowników delegowanych do doradców podatkowych aby zapewnić przestrzeganie przepisów podatkowych oraz terminowe regulowanie krajowych i zagranicznych zobowiązań podatkowych w celu uniknięcia kary dla spółki -zapewnienie raportowania dot. podatku źródłowego i płatności dla wszystkich obsługiwanych firm -kontrolę, kodyfikację, wysyłanie do akceptacji i terminową zapłatę faktur związanych z HR -przygotowanie miesięcznych rozliczeń dla pracowników delegowanych dot. wynagrodzeń i kosztów świadczeń pracowniczych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK KSIĘGOWOŚCI I KONTROLINGU ZASOBÓW LUDZKICH

Data zakończenia pracy: 08.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w obszarze finansów, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie