Praca ANALITYK - IMR Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
głownym obowiązkiem członka zespołu IMR jest asystowanie w ocenie proponowanych modeli matematycznych, przeprowadzanie analiz w celu sprawdzenia funkcjonalnosci modeli oraz identyfikacji ewentualnych ograniczneń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR, przygotowywanie update'ów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zepołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK - IMR

Data zakończenia pracy: 31.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe matematyczne, wymagane 3 letnie doświadczenie w sektorze finanowym w tym 2 lata w obszarze analizy finansowej, umiejętność tworzenia modeli statystycznych, tworzenie modeli zarządzania ryzykiem kredytowym

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie