Praca ANALITYK FINANSOWY Oborniki Emplooyees Sp. z o.o.

Kowanowska, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sporzązanie analiz i raportó, udział w procesie zamykania okresów rozliczeniowych, uczestnictwo w procesie budżetowania rocznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 500 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oborniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: analityk finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 500 - 5 000 PLN

Data zakończenia pracy: 23.06.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Analityk finansowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Excel

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Znajomość systemu SAP

Nazwa pracodawcy: Emplooyees Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany na adres e-mail: biuro (at) employess.pl lub kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oborniki

Ulica pracodawcy: Kowanowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk finansowy