Praca ANALITYK FINANSOWY (FINANCE ASSISTANT) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta w języku angielskim

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY (FINANCE ASSISTANT)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.07.2016

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porzadkowe, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Kościelniki Dolne (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, mycie, suszenie, kręcenie, prostowanie włosów, sprzątanie, nakładanie farby, sprzątanie i dezynfekcja, zapisywanie klientów.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Miłocin (lubelskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kraków (małopolskie)

HYDRAULIK - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie zawodowe; min. 3 lata doświadczenia zawodowego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego; upr. spawacza gazowego; zakres obowiązków: wykonywanie prac montażowych, instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych, montaż urządzeń i zbiorników ciśnieniowych, przyg. instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych, regulowanie parametrów pracy inst. grzewczych, ciepłej wody, spawanie gazowe; dwie zmiany; miejsce pracy: Polska;
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gliwice (śląskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA (REFUNDACJA DO 30 ROKU ŻYCIA ART 150F) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w zakresie sporządzania dokumentacji szkoleniowej, sprzedaż usług, sporządzanie dokumentacji finansowo-księgowej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Lubin (dolnośląskie)

1741U - DORADCA KLIENTA SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Radom (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 925 PLN

1, Zbieranie zamówień na pieczywo.2. Wypisywanie faktur, dowodów dostaw.3. Wpinanie do teczek faktur, zestawień.4. Inne prace zlecone przez pracodawce.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Jerzmanice-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie półproduktów, gotowanie, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, miejsce pracy Kraków, Galeria Bronowice
TRATTORIA LA RUCOLA ANNA BŁESZYŃSKA,KRZYSZTOF STRYLSKI SPÓŁKA CYWILNA - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

MURARZ-TYNKARZ (REZERWA) - od 1 850 PLN

Umiejętność dociepleń i tynkowania budynków, praca na wysokości do 15 m.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA KAT. B(NR 3725) - od 2 050 PLN

Podstawianie samochodów do klientów,Odbiór aut od klientów,Sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczychRaportowanie działań swojej pracyUmowa o pracę po okresie próbnym na umowę zlecenie
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

496U - EKSPEDIENTKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Pazurek (małopolskie)

DORADCA PERSONALNY - od 15,5 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, umiejętności: zarządzanie projektami rekrutacyjnymi, umiejętności interpersonalne, doświadczenie w analizie potrzeb rozwojowych, samodzielność, b. dobra organizacja pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na podobnym stanowisku, znajomość j. rosyjskiego, ukraińskiego biegle, j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. Ogólny zakres obowiązków: realizacja polityki i strategii personalnej firmy, dobór kadry pracowniczej, pozyskiwanie nowych pracowników i kontrahentów, tłumaczenie i opracowywanie tekstów, utrzymywanie kontaktów z klientami, wdrażanie systemów motywacyjnych, wspieranie procesów selekcji oraz rekrutacji, budowanie i zarządzanie bazą kandydatów.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, Europa Wschodnia
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Lublin (lubelskie)

REALIZATOR FILMU WIDEO (WIDEOFILMOWIEC) - od 1 850 PLN

samodzielna realizacja filmów wideo
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

prace związane z blacharką samochodową
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Brodła (małopolskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - 997,4 PLN

Pracownik socjalny
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Rędziny (śląskie)

DORADCA ZAWODOWY - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA LUB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA (NR 0978)/FUNDACJA EKSPERT - KUJAWY - 997,4 PLN

opracowywanie materiałów z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej, realizacja aktywizacji społecznej i zawodowej w formie indywidualnej i grupowej, organizacja i obsługa zajęć aktywizacyjnych, tworzenie ścieżek wsparcia, prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanym wsparciem, prowadzenie sprawozdawczości
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie napraw w budynkach urzędu, utrzymanie ładu i porządku na terenie przy budynkach UM
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Tczew (pomorskie)

DOPOSAŻ.STAN-PIEKARZ (UZUPEŁNIENIE UMOWA 29/2015) - do 1 750 PLN

wyrób ciast cukierniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW - do 2 000 PLN

prace związane ze sprzedażą towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Świerzawa (dolnośląskie)

ASYSTENTKA BIURA ZARZĄDU - do 1 900 PLN

obsługa biurowa zarządu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy. Program Specjalny dla osób pow. 50 r.ż.Wykształcenie podstawowe; prace porządkowe wew. budynku szkoły i doraźnie na zew. budynku, obsługa szatni uczniowskich; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

GLAZURNIK - od 1 000 PLN

okładanie ścian płytkami ceramicznymi, płytkami kamionkowymi i terakotowymi, przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, formowanie spoin miedzy płytkami
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Mława (mazowieckie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zawiercie (śląskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 1 900 PLN

Wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostce.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)