Praca ANALITYK DS. RAPORTOWANIA ZARZĄDCZEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie i zarządzanie raportami (dot. wielkości sprzedaży, zarządzania finansami, kapitału obrotowego, nakładów inwestycyjnych itp.) tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych i rocznych, - sprawdzanie kompletności danych, zapewnienie pełnego i dokładnego sprawdzenia poprawności danych w określonych ramach czasowych, w celu zapewnienia dokładnego i terminowego raportowania danych zarządczych (miesięcznie, kwartalnie i rocznie), - praca we współpracy z regionami, grupami i innymi zainteresowanymi stronami, w celu osiągnięcia wysokiego standardu w zarządzaniu procesami księgowymi, - rozwój i utrzymywanie dobrych relacji pracowniczych z lokalnymi grupami, zarządem regionalnym i innymi zespołami wewnątrz Heinekena i kluczowymi stronami zainteresowanymi, - przekazywanie własnej wiedzy o procesach innym członkom zespołu Heineken, - konsekwentne stosowanie się do globalnych i firmowych wytycznych, regulacji i polityki, - poprawne stosowanie zasad sprawozdawczości zarządczej grupy Heineken

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. RAPORTOWANIA ZARZĄDCZEGO

Data zakończenia pracy: 02.08.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 6 lat doświadczenia w finansach, w tym w zakresie kontrolingu/raportowania zarządczego, - doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, - doświadczenie w pracy z narzędziami raportowania takimi jak BEX Analyzer, Business Object (narzędzia ogólnodostępne i powszechnie używane w tej dziedzinie) będzie dodatkowym atutem.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.07.2016