Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Skarżysko-Kamienna Powszechny Zakład Ubezpieczeń PZU S.A.

26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
-pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firm wraz z komplekową obsługą tych podmiotów-powiększnie bazy klientów-dopasowywanie produktu do potrzeb i oczekiwań klientów

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 500 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w kontaktach z klientami, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka motywacja do pracy i samodyscyplina nastawienie na rozwój zawodowy, gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej lub poszerzenia obecnie prowadzonej działalności.-niekaralnośćW zamian firma oferuje:-system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach, premiach, konkursach-dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy-indywidualną stałą pomoc kierownika sprzedaży-profesjonalny rozwój poprzez udział w bezpłatnych szkoleniach-atrakcyjny program lojalnościowy dla agentów-indywidualną ścieżkę kariery-elastyczne godziny pracy-pracę w oparciu o umowę agencyjną z wiodącą firmą ubezpieczeniową

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Powszechny Zakład Ubezpieczeń PZU S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Krasińskiego 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać na adres e-mail lub osobiście w oddziale PZU

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: Krasińskiego

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy