Praca ADMINISTRATOR SZKOLEŃ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SZKOLEŃ

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, techniczne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - od 3 500 PLN

- Tworzenie i optymalizacja stron internetowych, zarządzanie stronami, projektowanie elementów i materiałów graficznych dla nowych stron, umieszczenie ich w serwerze; opracowanie materiałów tekstowych, fotograficzne, graficznych i dźwiękowych. Nawiązanie i utrzymanie dobrego kontaktu z klientami.- Wynagrodzenie: 3500 zł/brutto. Praca na umowę o dzieło od 01.09.2016 r. Praca 160 godzin miesięcznie.- Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata. Wymagane umiejętności: Ogólne zainteresowanie budową stron internetowych, kreatywność, pomysłowość, komunikatywność, tworzenie i optymalizacja stron, zarządzanie stronami (WordPress, itp.), bardzo dobra znajomość HTML, oraz Javascript, dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne. Wymagana zaawansowana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego oraz angielskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Katowice (śląskie)

OGRODNIK - UPRAWY POD OSŁONAMI - od 1 850 PLN

pomoc przy uprawie roślin
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Żuromin (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK SERWISU - od 10,5 PLN

- wykonywanie prac związanych z przygotowywaniem produktów- dbanie o zaopatrzenie podległego stanowiska- planowanie produkcji- dbanie o porządek miejsca pracy
"AMREST HOLDINGS SE" - 2016-05-23 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- przyjmowanie towaru od dostawcy i układanie go na właściwe miejsca,- sprawdzanie terminów ważności towarów,- wydawanie towaru klientom wg wystawionych dokumentów,- dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,- załadowanie towaru przeznaczonego do dostarczenia klientowi na wyznaczone miejsce.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Katowice (śląskie)

EKSPEDIENTKA/AYSTENTKA DIETETYKA - od 1 850 PLN

Obsługa komputera- programy biurowe, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI SŁOWIAŃSKIEJ I UKRAIŃSKIEJ - od 1 400 PLN

przygotowywanie potraw kuchni słowiańskiej i ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Piaseczno (mazowieckie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE - 997,4 PLN

Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

program w/g stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zakopane (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

obsługa klientów, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, farbowanie włosów, mycie głowy
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zielonka (mazowieckie)

INSPEKTROR DS. NADZORU TECHNICZNEGO I EKSPLOATACJI POJAZDÓW KOLEJOWYCH - od 1 850 PLN

Kontrola przewoźników ruchu kolejowego i innych uczestników ruchu kolejowego w zakresie spełniania warunków organizacyjnych, technicznych i eksploatacjnych w zakresie ruchu kolejowego. Uczestnictwo w kontrolach Prezesa UTK. Rozpoznawanie miejsc zagrożonych i narażonych na wypadek. Rozpoznawanie miejsc zagrożonych.i narazonych na wypadek. Opracowanie wnioków pokontrolnych, opiniowanie przepisów wewnętrznych, zaradczych z przeprowadzonych kontroli. Współuczestnictwo w sporządzeniu sprawozdań oceny stanu bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie cen, sprzedaż towrów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI MURARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Mozgawa (świętokrzyskie)

GLAZURNIK - od 1 000 PLN

Transport materiałów na budowie, roboty przygotowawcze, układanie i spionowanie płytek, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Rudniki (opolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. B DO 3,5 T - do 3 000 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR MASZYNY DO PRZECISKÓW - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do przecisków, wykonywanie przecisków pod drogami
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Krosno (podkarpackie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Montaż szalunków oraz więźby dachowej
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nierada (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Częstochowa (śląskie)

SEKRETARKA - do 2 000 PLN

obsługa biura, rozliczanie czasu pracy pracowników, zarządzanie grafikiem pracy pracownikówpraca na umowę zlecenie, praca 8 godzin dziennieoferta dostępna w sali E
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wrocław (dolnośląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

sprzątanie sal chorych, korytarzy, dezysnekcja
SANPRO CONSULTING BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-03-08 - Kraków (małopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 11 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gralewo-Stacja (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY-ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programe stażu, godz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 3 200 PLN

Rozwiązywanie problemów sieciowych w odniesieniu do szerokiego zakresu technologii. Budowanie i podtrzymywanie relacji z różnymi kategoriami klientów. Dokonywanie przeglądu wymogów sieciowych oraz proponowanie rozwiązań w celu spełnienia potrzeb biznesowych. Konsultowanie się z innymi w celu rozwiązania problemów i określenia najdogodniejszego planu obsługi klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA BUDYNKI - od 925 PLN

Sprzątanie budynków
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 200 PLN

Przewóz towarów samochodem Mercedes Vito na trasie Polska - Ukraina, Ukraina - Polska. Raz w miesiącu wyjazd do Niemiec.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Wrocław (dolnośląskie)