Praca ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
administrowanie stron www, przygotowanie materiałów graficznych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

DYREKTOR SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

znajomość z rynkiem miodu Unii Europejskiej,Chin i Stanów Zjednoczonych,zakup i sprzedaż miodu(produkcja),biegła znajomość j.angielskiego i komunikatywna znajomość j.chińskiego,doświadczenie min.rok
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kamień (mazowieckie)

AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU - od 8 600 PLN

Rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń, w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczania ryzyka, przygotowanie programów pracy i planów audytu, na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim. Przedstawienie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowanie skonsolidowanego sprawozdania na poziomie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu poprawy wydajności i skuteczności.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Pracownik ds. finansowo-księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - PRACE INTERWENCYJNE FP (ŚWIĘTOSZÓW) - od 2 000 PLN

sprzedawawnie, obsługa klienta i kas fiskalnych
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Świętoszów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, ometkowanie, zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

mycie i konserwacja powłok lakierniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

KOORDYNATOR USŁUG PORZĄDKOWYCH - do 2 000 PLN

- organizacja pracy podległym pracownikom - utrzymywanie kontaktu z administracjami budynków- nadzór nad wykonywaną pracą podległych pracowników
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Katowice (śląskie)

OGRODNIK PRACOWNIK FIZYCZNY - od 15 PLN

grabienie, sadzenie roślin
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kraków (małopolskie)

SZEF PRODUKCJI - od 3 000 PLN

szef produkcji odzieży męskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Myślenice (małopolskie)

DZIENNIKARZ - 997,4 PLN

Dziennikarz
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Suwałki (podlaskie)

PRACE PRODUKCYJNE - od 13,5 PLN

Ręczne prace transportowe, praca stojąca, zmianowa, obsługa linii produkcyjnej, kontrola wykonanego produktu,pakowanie wyrobu gotowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

- sprzedaż produktów firmy- pozyskiwanie nowych klientów- dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 100 PLN

praca jako kierowca w krajach UE
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Swarzędz (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń do wulkanizacji opon, obsługa klienta. Świadczenie usług wulkanizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2014-11-03 - Płock (mazowieckie)

BARMAN - od 2 400 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

doradztwo techniczne, obsługa klienta, przyjęcie towaru, metkowanie towaru, wykładanie towaru na półkach, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gorlice (małopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

handlowiec / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Pabianice (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-BRUKARZ - 997,4 PLN

pracownik budowlany-brukarz
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MALARZ BUDOWLANY K/M - od 1 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER- STAŻ - 997,4 PLN

Staż w Brożcu
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Brożec (opolskie)

RATOWNIK MEDYCZNY- KIEROWCA KARETKI - od 1 950 PLN

wykonywanie medycznych czynności ratowniczych oraz transportowanie karetką osób chorych do innych zakładów opieki zdrowotnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Zgierz (łódzkie)

INTROLIGATOR POLIGRAFICZNY - 997,4 PLN

wykonywanie ręcznych operacji jednostkowych w procesach introligatorskich: wykonywanie opraw ksiązek i broszur, przygotowanie wkładu i okładki oraz połączenia ich w jedną całość, przygotowanie wkładu do publikacji: krojenie papieru, załamywanie zadrukowanych arkuszy, obróbka wykończeniowa druków: wykańczanie skoroszytów, teczek, segregatorów, sklejanie wyrobów, składanie ulotek, pakowanie gotowej produkcji, obsługa maszyn poligraficznych, zapoznanie się z zasadami obsługi foliarki, zszywarki
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Bochnia (małopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 850 PLN

Naprawa ciężkiego sprzętu budowlanego (koparki, samochody ciężarowe). Miejsce wykonywania pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

pomoc przy organizowaniu transportu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Kwidzyn (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 2 600 PLN

Praca w magazynie, rozładunek i załadunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kowale (pomorskie)

PILARZ - od 1 850 PLN

Praca fiziczna prz obsłudze wielopiły do płyt.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

-okrzesywanie drzew po ścince,-wykonywanie i umieszczane budek lęgowych,-wynoszenie wałków z lasu i układanie w pryzmy,-sadzenie drzew,-roznoszenie sadzonek po powierzchniach do sadzenia,-przygotowywanie gleby do sadzenia,-wykonywanie talerzy pod nasadzenie drzew,-składowanie gałęzi w stosy,-koszenie upraw i podkaszanie starych powierzchni,-szukanie szkodników,-smarowanie pniaków substancją przyspieszającą proces gnilny,-zapoznanie się z pracą pilarki w lesie.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Świebodzin (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ROZWOJU RYNKU RUMUŃSKIEGO I OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM - od 2 000 PLN

Obsługa telefoniczna i mailowa klienta, kontakt z firmami kurierskimi, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kokotów (małopolskie)