Praca ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
administrowanie stron www, przygotowanie materiałów graficznych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - BRANŻA ROWEROWA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Jedlicze (podkarpackie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 10,71 PLN

rozbiór, wykrawanie i trybowanie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wagi,sprzedaż, przyjmowanie i sprawdzanie towarów, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Książ Wielki (małopolskie)

OPERATOR LINII TECHNOLOGICZNYCH DO PRODUKCJI BRYKIETU I PELLETU - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa technologicznych linii do produkcji palletu oraz brykietu, prace związane z załadunkiem materiału do produkcji, prace związane z konserwacją urządzeń linii technologicznych, prace związane z pakowaniem i przygotowaniem do sprzedaży produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Żory (śląskie)

ANALITYK BIZNESOWY IT, MENEDŻER - do 14 000 PLN

Przeprowadzanie analizy biznesowej w obszarze MiFID; ewaluacja istniejących procesów i ich optymalizacja pod względem efektywności i minimalizacji ryzyk; dostarczanie całościowych rozwiązań dla kluczowych partnerów biznesowych; wsparcie zespołu pod względem technicznym; zapewnienie dobrego zrozumienia wymagań ze strony biznesu i tworzenie specyfikacji technicznej.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wrocław (dolnośląskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

murowanie, tynkowanie, obróbki glifów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kock (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FREZER - do 1 850 PLN

frezowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Głuchów (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ FP - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż FP
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Września (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów; eksponowanie towarów; dokładanie towarów na regały; sprawdzanie terminów ważności produktów; metkowanie towarów; obsługa kasy fiskalnej; wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/PRACA NA UBOJNI - od 12 PLN

Rozcinanie i zawieszanie przedniej i tylnej goleni, odcinanie wymion, skórowanie boków, obrabianie odbytu, obcinanie nóg, skórowanie głów, praca przy taśmie.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Niesułków (łódzkie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozór mienia.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Duża Cerkwica (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tuczępy (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC (BRANŻA ELEKTROTECHNICZNA) - od 2 600 PLN

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na towary z branży elektrotechnicznej; przygotowywanie ofert handlowych; doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów; wycena i obsługa przetargów, inwestycji, koordynowanie dostaw; budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
P.H.U.P. KRAK-OLD Sp. z o.o. - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR POZOSTAŁYCH MASZYN STOLARSKICH - od 1 950 PLN

Fornirowanie elementów drewnianych za pomocą maszyny do fornirowania. Przezbrajanie innych maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Olesno (opolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na sali, przygotowywanie stołu szwedzkiego, nakrywanie stołów, dbanie o czystość na sali.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Szymbark (pomorskie)

Service Delivery Manager -

Additional Location(s) or Information: Job Category: Operations Level of Experience: Experienced - Non Manager Requisition : R1022874 Description: What You'll Do We are looking for a highly motivated, self-starter to team with internal and external clients to deliver high quality learning programs. Programs can be focused in areas such as building professional skills, driving technical proficiency, and building l
Cisco Systems, Inc. - 2016-11-16 - Kraków (małopolskie)

STANOWISKO D.S. OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Ostrołęka (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

pr stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Radomsko (łódzkie)

KRAWIEC - SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie bluzek, koszul itp. - odzież sportowa najwyższej jakości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Katowice (śląskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Układanie kostki brukowej, drobne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wejherowo (pomorskie)

OPERATOR PIASKARKI - od 1 850 PLN

czyszczenie powierzchni metalowych materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Świdwin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsluga klientów; poszukiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Pniewy (wielkopolskie)

KUCHARZ-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie kierunkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Rybnik (śląskie)

MAGAZYNIER (30-) - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Tarnów (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed