Praca ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
administrowanie stron www, przygotowanie materiałów graficznych,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR STRON WWW, GRAFIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OBUWNIK - do 1 850 PLN

Przygotowanie produkcji obuwia, wykańczanie i pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Zebrzydowice (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

księgowanie wyciągów bankowych, księgowanie raportu kasowego, księgowanie faktur kosztowych transportowych, ewidencjonowanie faktur sprzedaży, wystawianie faktur sprzedaży, raporty przygotowane
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Komorniki (dolnośląskie)

DZIEWIARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

Obsługa maszyny dziewiarskiej.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Przykwa (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Dobiegniew (lubuskie)

OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY) - od 13 PLN

obsługa suwnicy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kraków (małopolskie)

KASJER - od 2 200 PLN

finalizacja procesu sprzedaży, obsługa komputera, rozliczanie gotówki
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

- Praca w żłobku niepublicznym, opieka nad dziećmi od 6 miesięcy do 3 lat, przewijanie, karmienie, spacery, edukacja plastyczna, muzyczna.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Wymagane wykształcenie min. średnie (dyplomowana opiekunka dziecięca) lub wyższe (Pedagogika: Wczesnoszkolny lub Opiekuńczo - Wychowawcza lub Przedszkolna). W przypadku wykształcenia wyższego może być licencjat. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagany dobry kontakt z małymi dziećmi, zdolności plastyczne lub muzyczne. Mile widziane osoby z Katowic lub najbliższych okolic do pięciu kilometrów od miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Katowice (śląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów, kontakty z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

montaż i obróbka kamienia
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Winnica (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-zapoznanie się ze statutem oraz statutem szkoły i koncepcją jej funkcjonowania oraz podstawą programową dla odpowiednich grup wiekowych,-nauka opieki nad dziećmi w klasie,-nauka nad dziećmi w stołówce , czuwanie nad należytym spożywaniem posiłków,-dbanie o utrzymanie ładu, porządku, estetyki sali zajęć, dbanie o bezpieczeństwo w szatni,-uczestnictwo w wycieczkach, spacerach dla dzieci, wyjściach na basen,-pomoc w organizacji wypoczynku oraz spotkań z dziećmi z partnerskiej Szkoły Regenbogen w Gorlitz,-nauka współpracy z rodzicami, rozmowa z rodzicem , utrzymywanie kontaktu osobistego lub telefonicznego,-nauka sporządzania oraz przygotowywania dokumentacji na potrzeby danej grupy/ klasy,-nauka sporządzania pism ( zaświadczeń, zaproszeń, zawiadomień) przy wykorzystaniu programów komputerowych,-nauka skanowania i kserowania dokumentów,-nauka przygotowywania prezentacji multimedialnych w programie Power Point,-nauka przygotowywania pomocy dydaktycznych zgodnie z podstawą programową w danej grupie wiekowej, a także wyszukiwanie odpowiednich pomocy w katalogach, na stronach internetowych,- współpraca z innymi nauczycielami - pomoc w przygotowywaniu prac projektowych dla uczniów stosownie do ich potrzeb rozwojowych,-wspieranie pracy nauczycieli w prowadzeniu zajęć dydaktyczno - wychowawczych stosownie do wieku i możliwości rozwojowych dzieci,-nauka organizacji gier i zabaw z doborem odpowiednich rekwizytów.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Zgorzelec (dolnośląskie)

pozyskiwanie nowych klientów,przygotowywanie ofert handlowych,prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Będzin (śląskie)

MONTER OKIEN/PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

TECHNOLOG MIKROPLAZMOWEJ OBRÓBKI METALI KOLOROWYCH I STOPÓW - od 1 500 PLN

Nadzór nad urządzeniami i obsługa lini mikroplazmowego nakładania powłok na metalach kolorowych i stopach.Wymagania: wykształcenie wyższe technicznie, co najmniej rok doświadczenia . Dokumenty potwierdzające znajomość technologii. Jęz.angielski średniozaawansowany, jez. rosyjski w stopniu średniozaawansowanym
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Oborniki (wielkopolskie)

STAŻ - SPECJALISTA DS.WSPARCIA SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

sporządzanie analiz sprzedażowych, wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach, wspieranie bieżących zadań sprzedażowych, komunikacja z siecią sprzedazy i firmami współpracującymi, obsługa mailowa skrzynek internerwencyjnych, archiwizacja dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Chorzów (śląskie)

KELNER - REFUNDACJA MIEJSCA PRACY (WIECHLICE) - od 1 850 PLN

obsługa gości restauracyjnych i imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wiechlice (lubuskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy, przebicia przez ściany i stropy, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, co, gazowych, próby szczelności wykonywanych instalacji, wykonywanie przyłączy sanitarnych, sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Mielec (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

prezentacj i sprzedaż produktów (gadżety reklamowe, nadruku, breloczki i teczki rekalmowe, banery reklamowe), monitoring działań konkurencji, pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje warunków zawieranych transakcji, prezentacja oferty, realizacja zamówień klientów, prowadzenie rozmów handlowych, prowadzenie bazy danych, dbanie o budowanie, utrzymanie relacji z klientami, raporty z przebiegu wykonywanej pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż odzieży męskiej i obsługa sklepu firmowego
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

TŁOCZARZ W METALU - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLA ( W ODDZIALE SPECJALNYM GIMNAZJUM - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sokolniki (łódzkie)

MAKLER PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH - od 2 000 PLN

POŚREDNICTWO W TRANSAKCJACH KUPNA I SPRZEDAŻY PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Parysów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 050 PLN

wg.stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Górzna (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

pomocnik elektryka
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Skorogoszcz (opolskie)

ASYSTENT TŁUMACZA - 997,4 PLN

Według programu Stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bielsk Podlaski (podlaskie)