Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprawowanie nadzoru nad administrowanymi nieruchomościami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 775 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Podobne oferty pracy

UBOJOWY - od 1 000 PLN

obsługa kleszczy, obsługa piły, wytrzewianie, wykonywanie toalety poubojowej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Złotoryja (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT GEODETY - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-Obsłudze instrumentów geodezyjnych-sporządzania map do celów projektowych-wykonywaniu pomiarów terenowych sytuacyjkno-wysokościowych -obsługi programów geodezyjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY- OBSŁUGA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż oferty turystycznej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Legnica (dolnośląskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

przygotowywanie i podawanie zapraw klejowych, tynków, styropianów; sprzątanie placu budowy; nauka zawodu dociepleniowiec budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Żory (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie akcesoriów do aut
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Stargard (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

m.in. rejestracja pacjentów, weryfikacja uprawnień pacjenta do świadczeń, zakładanie i przygotowywanie dokumentacji medycznej pacjenta
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Tychy (śląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Prace biurowe a- administracyjne m.in. archiwizacja i segregacja dokumentów, aktualizacja prostych baz danych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Widełka (podkarpackie)

PRACOWNIK SERWISOWY(NR 1497) - od 1 850 PLN

1. Utrzymanie czystości z użyciem środków dezynfekcyjnych2. Obsługa sprzętu do utrzymania czystości
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

obsługa kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

opiekun w domu pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela / nabór staż powyżej 50 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Pabianice (łódzkie)

ANIMATOR CZASU WOLNEGO - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Lębork (pomorskie)

Network Consulting Engineer - Security -

Additional Location(s) or Information: Job Category: Networking Level of Experience: Experienced - Non Manager Requisition : R1012870 Description: The Business Entity Global Delivery Centers (GDC) provides flexible and innovative ways to help meet customer needs while improving profitability for Advanced Services (AS) delivery teams. GDC’s highly technical global resources support customer engagements in all th
Cisco Systems, Inc. - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT DS. MONITORINGU NALEŻNOŚCI - do 2 100 PLN

Monitoring należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
kontakt przez PUP - 2016-04-23 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

Ciężka praca fizyczna, sprzątanie sanitariatów, magazynu, terenu zewnętrznego, pokoi biurowych, dyspozycyjność, staranność. Praca 20 godzin tygodniowo od wtorku do soboty w godzinach 5.30-9.30.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pruszków (mazowieckie)

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

- opieka nad mieszkańcami domu- wykonywanie czynności higienicznych- karmienie i zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Strzałkowo (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Goniądz (podlaskie)

MENEGER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Białystok (podlaskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż dla osób powyżej 30 roku życia; obsługa klienta, pedicure, manicure, zabiegi na twarz, woskowania
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 2 057 PLN

szycie operacjami konfekcji damskiej lekkiej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW - od 2 000 PLN

kontrola produktu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed