Praca ADMINISTRATOR/KA UTRZYMANIA OBWODU DROGOWEGO Jakubów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jakubów, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: prace biurowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR/KA UTRZYMANIA OBWODU DROGOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jakubów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Barlinek (zachodniopomorskie)

POMOCNIK SZKLARZA - 997,4 PLN

pomoc przy pracach związanych ze stanowiskiem pomocnika szklarza;- cięcie szkła, obróbka oraz jego montaż
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Police (zachodniopomorskie)

KWIACIARKA/FLORYSTKA - od 1 500 PLN

obsługa klienta, układanie wieńców, budkietów
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH- SERWISANT KLIMATYZACJI - 1 750 - 1 850 PLN

obsługa i naprawa klimatyzacji w samochodach osobowych
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Lipsko (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

Naprawy bieżące,obsługa urządzeń diagnostycznych,kontrola stanu technicznego.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Karolin (lubelskie)

ASYSTENT/TKA W BIURZE TŁUMACZEŃ - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów firmy. Rozmowy telefoniczne lub e-mail, utrzymyanie porządku w miejscu pracy, dbanie o dobre imie firmy. Wysoka kultura osobista. Wykształcenie średnie Mile widziany J.angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym. Obsługa komputera w stopniu podstawowym.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Mysłowice (śląskie)

POMOCNIK DEKARZA - 2 000 - 3 000 PLN

mocowanie łat,podanie łat,obowiązki pomocnika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kundzicze (podlaskie)

POMOC MECHANIKA - od 1 850 PLN

Wymiana opon, kół, sprawdzanie geometrii, ustawienie zbiezności.
kontakt przez PUP - 2015-07-22 - Łódź (łódzkie)

WOŹNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

BARMAN (J. ANGIELSKI) - od 1 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc przy obsłudze klienta, prowadzenie sprzedaży towarów, pomoc przy składaniu zamówień,ofera stażu skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

MONTER DOCIEPLEŃ - od 3 000 PLN

Praca przy ociepleniu bloków.Miejsce wykonywania pracy - Zelów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zelówek (łódzkie)

MONTER - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER WALUTOWY - 997,4 PLN

Kasjer walutowy
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn do produkcji karmy. Obsługa linii produkcyjnej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Dębowiec (wielkopolskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY INSPEKTOR DS. KADR I PŁAC - od 12 PLN

rozliczanie czasu pracy, ewidencja czasu pracy, dokumentacja kadrowo-płacowa
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Sosnowiec (śląskie)

WYDAWCA MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

obsługa kierowców odbierających papier w Mondi, obsługa systemu kierowania magazynem (SKM), obsługa terminala wózkowego, codzienne uczestnictwo w odprawach operacyjnych i realizacja przydzielonych zadań na daną zmianę, kontrola stanu technicznego hydraulicznych ramp załadunkowych, prowadzenie raportu zmiany, przygotowanie dokumentów do archiwizacji i aktualizacja instrukcji wydziałowych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA KLIENTA, METKOWANIE, CENOWANIE, WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Rumia (pomorskie)

MODYSTKA - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Toporów (łódzkie)

KSIĘGOWA - od 1 900 PLN

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiegowanie dokumentów, dekretacja, kontakt z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNICY ROBÓT PALOWYCH - od 3 300 PLN

roboty palowe przy budowie odcinka drogi ekspresowej S-5 z Głuchowa do Wronczyna
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Komorniki (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Raciąż (mazowieckie)

MISTRZ, MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - od 3 000 PLN

Rozdzielanie pracy pomiędzy podległych pracowników stosownie do potrzeb ciągłości utrzymania ruchu, uzgadnianie zakresu robót, warunków ich bezpiecznego wykonania, usuwanie awarii, usterek. Bieżące prowadzenie dokumentacji, terminowe wykonywanie robót, rozliczanie robót.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bluszczów (śląskie)

RZEŹNIK-WYKRAWANIE GŁÓW WOŁOWYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie czynności związanych z wykrawaniem głów wołowych wg wymagań rynku krajowego i zagranicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Różankowo (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed