Praca 928U - HANDLOWIEC OPIEKUN KLIENTA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 928U - HANDLOWIEC OPIEKUN KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY - TECHNOLOG - od 2 000 PLN

Tworzenie projektów graficznych oraz ich realizacja. Podstawowym wytworem są różnorodne elementy graficzne potrzebne do skompilowania projektu multimedialnego. W zakres obowiązków grafika komputerowego multimediów wchodzi stworzenie koncepcji graficznych poszczególnych elementów na podstawie założeń projektu.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Żywiec (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - do 2 000 PLN

Planowanie działań marketingowych, realizacja i nadzór nad działaniami marketingowymi, obsługa biura firmy.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Lubaczów (podkarpackie)

KASJER - od 1 850 PLN

przyjmowanie należności od klientów, rozliczanie kasy, przekazywanie utargów do kasy głównej
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gorzyce (podkarpackie)

PRACOWNIK SPRZATAJĄCY - 997,4 PLN

pracownik sprzatający
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Pasieka (pomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - do 1 850 PLN

obsługa obrabiarek
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Przasnysz (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Złotów (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA KRAJE WSCHODNIE (UKRAINA, ROSJA, BIAŁORUŚ) - od 1 850 PLN

nawiązywanie, utrzymywanie i bieżąca obsługa kontrahentów z terenów wschodnich Ukraina, Rosja, Białoruś
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

OGRODNIK (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Szkolenie BHP, opracowanie dokumentacji, którą będzie można wykorzystać do zagospodarowania i przebudowy parków. Diagnozowanie stanu fitosanitarnego zieleni w mieście. Sprawy rolnictwa i rolników indywidualnych. (...)
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

-migracja aktów stanu cywilnego do systemu rejestru krajowego ŹRÓDŁO,-pomoc przy wydawaniu odpisów akt stanu cywilnego z systemu BUSC,-pomoc przy wprowadzaniu wniosków dowodowych,-pomoc na stanowisku ewidencji ludności - zameldowania i wymeldowania obywateli
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Świebodzin (lubuskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Układanie kostki brukowej, drobne prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Przyszów (podkarpackie)

PRACOWNIK MUZEUM - 997,4 PLN

Pilnowanie i obsługa ruchu turystycznego w tzw. Turmie; pomoc w utrzymywaniu czystości w pomieszczeniu ekspozycyjnym, czuwanie nad stanem zachowania obiektów i ich prawidłowego eksponowania; obsługa grup zorganizowanych zwiedzających tzw. Turmę- obiekt udostępniony przez Muzeum, udzielanie informacji o muzeum, zabytkach miasta i wystawy dot. rzemiosła katowskiego. Współpraca z przewodnikiem muzealnym. Prace pomocnicze podczas organizacji imprez muzealnych, wydarzeń kulturalnych oraz wstaw czasowych. Obsługa turystów w trakcie imprez plenerowych organizowanych przez muzeum. Obsługa kasy muzeum, sprzedaż biletów, wydawnictw i pamiątek. Doraźne prace przy konserwacji eksponatów muzealnych pod nadzorem pracownika merytorycznego. Inne prace wynikające z bieżącej pracy muzeum. Dodatkowe zadania zawodowe- pełnienie funkcji przewodnika muzealnego po przeszkoleniu w muzeum.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Biecz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Rokiciny-Kolonia (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

paletowanie wyprodukowanego towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Sierpc (mazowieckie)

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA - od 12 PLN

obsługa recepcji hotelowej w zakresie rejestracji gości, wykonywanie drobnych drobnych prac biurowych,
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - od 2 958 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Stężnica (podkarpackie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - do 4 850 PLN

Przekładanie projektu graficznego (dostarczanego w formie wizualizacji podstron) na funkcjonującą stronę, tworzenie i optymalizacja zapytań do bazy danych MySQL, tworzenie responsywnego układu strony, tworzenie różnego rodzaju aplikacji internetowych (język PHP5). Dyspozycyjność w godz.: 8-16, około 160 godzin miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER BANKOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Puławy (lubelskie)

KUCHARZ - od 13,09 PLN

- Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej zgodnych z karta dań, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.- Wynagrodzenie: 13,09 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 11:00-23:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne lub inna szkoła gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku w gastronomii. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna). Wymagana umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku, umiejętność pracy zespołowej, znajomość podstawowych zasad sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Nawiązywanie kontaktów z partnerami ukraińskimi w celu importowania materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Dęblin (lubelskie)

KIEROWCA KAT.B - MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

rozwóz towaru, naprawa samochodów,praca w godz. 7.00-15.00, miejsce pracy - hurtownia (napoje)
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)