Praca 488S - MAGAZYNIER KIEROWCA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
kompletowanie, wydawanie towaru, rozładunek towarów i składowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 488S - MAGAZYNIER KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

RENOWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY/ STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność: naprawy, odtwarzania elementów zabytkowej struktury budowlanej, przygotowywania materiałów renowacyjnych, wykonywania zabiegów chemicznych przygotowania powierzchni elementów do konserwacji, umiejętności przywracania walorów estetycznych murom, elementom sztukatorskim, umiejętność utrzymywania właściwego stanu technicznego budynków, monitorowanie stanu technicznego , konserwacja i naprawianie elementów budynków np.: dachu, elewacji, ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, uprawnienia: prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata na w/w stanowisku, preferowane 5 letnie. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie prac naprawczych pod nadzorem osób uprawnionych, uzupełnianie ubytków struktury architektonicznej stosując różnego rodzaju kleje, żywice, zaprawy i tynki zabezpieczające, utrzymywanie właściwego stanu technicznego wszystkich elementów budynków (inst. wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury ich otoczenia, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska i ergonomii. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, woj. lubelskie, teren kraju.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Kontakt z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami, przygotowanie i prezentacja oferty
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowanie i dystrybucja potraw zgodnie z ustalonymi recepurami
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR MINIKOPARKI - od 1 850 PLN

Prace ziemne przy budowie linii energetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Różanna (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz innych zadań zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Dąbrówno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 11 PLN

prace przy uprawie roślin sadowniczych, obsługa maszyn rolniczych, pozostałe prace w gospodarstwie sadowniczym; nadzór nad pracownikami niższego szczebla. Wymagana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Opole Lubelskie (lubelskie)

Poszukiwanie nowych kontrahewntów, pisanie ofert handlowych,składanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ/ KUCHARKA W SEKCJI DAŃ MĄCZNYCH - od 1 850 PLN

Robienie makaronów, klejenie pierogów, cepelinów, pelmieni, regionalnej kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO WULKANIZACJI - od 1 850 PLN

wymiana i naprawa opon samochodowych, prostowanie felg samochodowych, operator urządzeń do wulkanizacji
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Dębowiec (śląskie)

PRACOWNIK W GOSPODARSTWIE - od 1 200 PLN

pomoc przy uprawie i zbiorachnegocjacje z kontrahentamiprzewóz osób i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Chruślina (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

prowadzenie negojacji oraz współpraca z chińskimi kontrahentami, dostarczanie towarów, załadunek i rozładunek towarów, współpraca z przedstawicielami handlowymi z Azji
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BLACHARZ - DEKARZ - od 1 850 PLN

- wykonywanie i montaż obróbek blacharskich oraz montaż płyt warstwowych, blach płaskich i ociepleń zgodnie z dokumentacją złożeniowo - montażową, której opis często opracowany jest w jęz. angielskim;- obsługa maszyn wg instrukcji (w oparciu o rosyjską źródłową dokumentację);konieczność współpracy w grupach osób posługujących się jęz. ukraińskim/białoruskim oraz konieczność składania raportów do osób bezpośrednio nadzorujących prace.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Pinczyn (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PODATKÓW - od 1 850 PLN

prowadzenie ksiąg firmy z różnych branż gospodarczych, prowadzenie rozliczeń podatkowych,analiza otrzymanych dokumentów,bezpośredni kontakt z prowadzącymi działalność gospodarczą,, rzetelność sumienność, odpowiedzialność, poufność
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami sprawowania opieki nad dziećmi i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY-SPEDYTOR - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa zleceń transportowych, prowadzenie dokumentacji, pozyskiwanie klientów, utrzymanie i rozwój współpracy z klientami, inne prace administracyjne zlecone przez przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Trzebinia (małopolskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 1 850 PLN

pomocnicze prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wąsosz (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

produkcja posiłków - kuchnia polska
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Białystok (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH- STAŻ REZERWA 50+ - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych- staż REzerwa 50+
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Chociczka (wielkopolskie)

657S - HANDLOWIEC - od 900 PLN

pomoc przy pisaniu faktur, sprzedaży towarów, tłumaczenie dokumentów związanych z zakupem towaru od przedstawicieli (Rosjan i Ormian) - dokumenty są wystawiane w języku rosyjskim i ormiańskim
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Radom (mazowieckie)

MONTAŻYSTA OKIEN - od 1 850 PLN

Montaż okien w miejscu wskazanym przez klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 300 PLN

Montaż skrzyń do mebli tapicerskich
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Częstochowa (śląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie tynkow ozdobnych/stiuki, wykonywanie tynków cementowo-wapiennych oraz maszynowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Jabłonica Polska (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Suwałki (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy - brygadzista
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łagiewniki (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 387,5 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedażowych (oferta GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Koniecpol (śląskie)