Praca 1781U PRAC OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 1781U PRAC OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
pozostali sprzedawcy (konsultanci) w centrach sprzedaży telefonicznej / internetowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER REKLAM - od 2 000 PLN

montaż i aplikacja reklam, bilbordów i konstrukcji w terenie
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 400 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Warszawa (mazowieckie)

SUWNICOWO-HAKOWY, WÓZKARZ - do 2 200 PLN

Operator suwnicowy, operator wózka widłowego, czynności hakowego. Miejsce pracy: Wrocław ul. FabrycznaKontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wrocław (dolnośląskie)

GŁÓWNY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

- definiuje i wdraża strategię testową- pełni rolę mentora dla innych testerów w zespole- analizuje regression test suite- kieruje projektowaniem, kodowaniem i wykonaniem zautomatyzowanych skryptów testowych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (62) + ST FP D. FIN. P. B. EGZ. AD. I WIN. ODDZ. DS. E. N. P. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

INFORMATYK - PROGRAMISTA - 1 850 - 3 000 PLN

tworzenie aplikacji
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kobiór (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

sprzedaż i pozyskiwanie klientów z zagranicy (Ukraina), tłumaczenie etykiet produktów z języka ukraińskiego na polski
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chorzów (śląskie)

POZOSTALI GOSPODARZE BUDYNKÓW - 997,4 PLN

utrzymanie czystości i porządku w budynku i na zewnątrz, pomoc w organizacji i realizacji imprez sportowych, obsługa techniczna hali, naprawy usterek
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 2 000 - 3 050 PLN

Prace magazynowe, przyjmowanie, składowanie, komplementacjia, pakowanie, załadunki, obsługa towarów, prowadzenie stanu magazynu,/ obsługa magazynu przy pomocy programu WMS.Miejsce pracy: Magazyn Logistyczny Nowa Wieś WrocławskaKontakt z pracodawcą telefoniczny.Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Nowa Wieś Wrocławska (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (Z) - do 1 850 PLN

pozyskiwanie kontrahentów, utrzymywanie kontaktów z klientami z rynków wschodnich, udzielanie informacji, wysyłanie ofert cenowych
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Łęg Tarnowski (małopolskie)

LABORANT-UMREFGDO30/16/0077 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Witnica (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

nadzór podczas załadunku i rozładunku towarów, transport towarów do miejsca docelowegoMiejsce pracy: teren kraju i przewozy międzynarodowe.Doświadczenie zawodowe: mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Grodków (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

Przewóz osób na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Zamość (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGARMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Pisarzowice (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Spała (łódzkie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

Piekarz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Czerskie Rumunki (kujawsko-pomorskie)

857S - KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wolanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA Z (SZPROTAWA) - od 925 PLN

obsługa klienta, sporządzanie faktur, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Szprotawa (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

Budowanie wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmówhandlowych z klientami i kontrahentami tureckojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZ/KA DOMOWA - od 16 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI DRUKARZE - od 1 850 PLN

naświetlanie kliszy i przygotowywanie do wydruku kalki ceramicznej, mieszanie farb i past ceramicznychwykształcenie min. zawodoweorzeczenie o st. niepełnosprawnościprof. II lub PP, rej. na dzień 09.11.2016
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 9 000 - 15 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzę zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne- buduje relacje z klientami Spółki
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Zabierzów (małopolskie)

SZLIFIERZ - od 1 750 PLN

szlifierz
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Choszczno (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI KAMIENIA - od 1 900 PLN

obróbka elementów kamiennych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żary (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed