Praca ŻAŁOBNIK Mogilno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 875 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ŻAŁOBNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogilno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: żałobnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 875 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy po odbytym stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Pogrzeby i działalność pokrewna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: żałobnik

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 200 PLN

Nauczyciel-wychowawca w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kolbuszowa (podkarpackie)

REFERENT - 997,4 PLN

prowadzenie biura,godz. pracy 9.00-17.00
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

produkcja poszczególnych artykułów oferowanych przez firmę, prace magazynowe, rozładunek i załadunek towarów i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Skoczów (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

pomoc administracyjno-biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Koziegłówki (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towarów handlowych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, dbanie o porządek w miejscu pracy, ekspozycja towarów handlowych, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Bolków (dolnośląskie)

BIBLIOTEKARZ - ROBOTY PUBLICZNE (SZPROTAWA) - od 925 PLN

Obsługa czytelnika dorosłego i dziecięcego, pomoc w organizacji imprez kult., prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Szprotawa (lubuskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - do 1 850 PLN

prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu nauki jazdy
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łosice (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Przytyki (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie pism do wysyłek, archiwizacja dokumentacji w wydziale, układanie ksiąg wieczystych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kluczbork (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

ROBOTNIK GOSPODARCZY
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA/SEKRETARZ - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Żary (lubuskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDOWLANYCH - od 800 PLN

roboty budowlano-remontowe -ocieplanie budynków, praca na wysokości pow. 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kamienica Polska (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wigry (podlaskie)

HANDLOWIEC - do 2 000 PLN

- opracowywanie ofert handlowych,- monitoring inwestycji,- doradztwo klientom,- aktywne pozyskiwanie klientów poprzez telefon i osobiste spotkania,- negocjowanie warunków zamówień i nadzór nad ich realizacją,- budowanie relacji biznesowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Będzin (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Wykonywanie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Słupca (wielkopolskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

prace w obróbce elementów metalowych, transport elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o. na prowadzonych inwestycjach
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Otyń (lubuskie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż na terenie sklepu, dostawa towaru bezpośrednio do klienta, dostawy zaopatrzeniowe sklepu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA POWYŻEJ 3,5 TONY - od 1 850 PLN

załadunek + rozładunek, transport materiałów sypkich, doświadczenie jako kierowca C+E
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Strzelce Opolskie (opolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczki biurowej
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, tworzenie bazy klientów, przygotowywanie zestawień
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Sosnowiec (śląskie)

Sprzedaż artykułów ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wilków Pierwszy (mazowieckie)

SAMODZIELNY EKSPERT DS. ANALIZY BIZNESOWEJ - od 14 000 PLN

wspieranie rozwoju procesów biznesowych, kontakty z działem kontroli wewnętrznej, stworzenie specyfikacji funkcjonalnej we współpracy z analitykiem biznesowym, optymalizacja autoryzacji użytkowników i globalnych platform SAP, przeprowadzanie konfiguracji systemu, opracowanie koncepcji i materiałów do celów szkleniowych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kraków (małopolskie)