SPRZEDAWCA Środa Wielkopolska oferta pracy Frapo Dystrybucja Sp. z o.o.

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedawca

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

Pracodawca: Frapo Dystrybucja Sp. z o.o.

20 Października, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Środa Wielkopolska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Środa Wielkopolska

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Sprzedawca*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepid

Nazwa pracodawcy: Frapo Dystrybucja Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Hurtowa 2, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: Hurtowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

PSYCHOLOG - od 2 000 PLN

spotkania z bezrobotnymi i poszukującymi pracy, prowadzenia wsparcia indywidualnego i grupowego, opracowanie planu działań aktywizacyjnych, wyposażeniu ich umiejętności poruszaniu się po rynku pracy, opracowanie planów działań.
kontakt przez OHP - 2016-12-23 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie, zamawianie oraz uzupełnianie towaru.
Sklep spożywczo-przemysłowy Kazimierz Cichewicz Wójcice - 2018-09-13 - Otmuchów (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

OBSŁUGA KOMPUTERA, KASY FISKALNEJ, KLIENTA
kontakt przez PUP - 2018-07-02 - Opoczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa terminalu płatniczego, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Iwanowice Dworskie (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Mile widziane doświadczenie. Praca na dwie zmiany od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: arekknura (at) sklepknura.pl
P.H.U. KNURA J.A. S.C. - 2017-08-28 - Jejkowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaz części do ciągników i maszyn rolniczych
Sklep -Części do Ciągników i Maszyn Rol. H.i S. Maguza - 2016-07-12 - Tłuszcz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO - do 1 900 PLN

Obsługa klientów na stoisku mięsnym, dbanie o ekspozycję towaru, obsługa krajalnicy, weryfikacja terminów ważności. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt osobisty z kierownikiem sklepu na ul. Lubelskiej 56a w Lubartowie.
STOKROTKA SP. Z O.O. - 2016-09-15 - Lubartów (lubelskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 14 PLN

planowanie, monitorowanie, kontrola oraz bieżąca obsługa realizacji kampanii internetowych związanych z rynkiem indyjskim, nawiązywanie oraz obsługa bieżących kontaktów z partnerami indyjskimi, obsługa maili od klientów z Indii
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta, ekspozycja towaru na półkach
PPHU TRÓJKA Mariusz Cichosz - 2016-04-13 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, sprzątanie
KAROLINA PIERŚCIŃSKA PHU KAZURO - 2016-03-03 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Wykładanie towarów na półki sklepowe. Obsługa klienta na sali sprzedaży jak i na stoisku mięsno- wędliniarskim.
SPOŁEM Chełm Sp. z o.o. - 2017-06-07 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 2 000 - 3 500 PLN

Obsługa klientów piekarni, sprzedaż produktów firmy, układanie produktów na półkach (pieczywo), wykładanie etykiet cenowych, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, rozliczenia księgowe (raporty z kas fiskalnych, rozliczenia gotówki)
PIEKARNIA - CUKIERNIA Krzysztof Wylęga "KOCHANY CHLEB" - 2017-08-07 - Opole (opolskie)

WARTOWNIK SŁUŻBY OCHRONY LOTNISKA - od 2 000 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ochronę pasażerów i pracowników oraz mienia na terenie, w obiektach i urządzeniach Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.[Kontakt przez pocztę] : PORT LOTNICZY ŁÓDŹ SP. Z O.O., UL. MACZKA 35, 94-328 ŁÓDŹ[Godzina zakończenia pracy] : 06:00[Praca na czas określony] : OKRES PRÓBNY 3 M-CE, CZAS OKREŚLONY 2,5 ROKU,[System czasu pracy] : RÓWNOWAŻNY SYSTEM CZASU PRACY
PORT LOTNICZY ŁÓDŹ IM. WŁADYSŁAWA REYMONTA SP. Z O.O. - 2016-01-15 - Łódź (łódzkie)

sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2015-04-22 - Sztum (pomorskie)

SPRZEDAWCA/ ANIMATOR/ OPIEKUNKA DZIECI - od 2 100 PLN

- sprzedaż biletów wejściowych do Sali Zabaw- obsługa imprez okolicznościowych,- prace porządkowe,- animacja
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe BAJLAND Marcin Gołąb - 2018-02-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Sprzedawca na stacji paliw. Pracodawca posiada 3 stacje benzynowe na terenie miasta Nowego Sącza i okolic. Na ul. Lwowskiej 140, Witosa 110 oraz w Starym Sączu ul. Jana Pawła II 77.
kontakt przez PUP - 2017-08-28 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 3 000 PLN

Sprzedaż wędlin na stoisku firmowym
DUBIMEX Zakład Przetwórstwa Mięsnego sp. j. Z.Dubielak - 2017-04-26 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA PIECZYWA - od 2 000 PLN

Sprzedaż pieczywa
Firma "ROGALA" sp. z o.o. - 2017-10-12 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

przyjmowanie towarów, bezposrednia obsługa klienta, przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - 2 000 - 2 200 PLN

przyjmowanie towarów, eksponowanie towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA W BARANŻY GOSPODARCZEJ - od 2 100 PLN

sprzedaż art. gospodarczych
JASAM Sp. z o.o. Olsztyn - 2017-12-18 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Działoszyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 1 017,4 PLN

- obsługa kas fiskalnych- rozliczanie kas fiskalnych- sporządzanie dokumentów sprzedaży- sporządzanie zgłoszeń reklamacyjnych- przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu- obsługa klienta - rozmowa, doradztwo
kontakt przez PUP - 2018-08-27 - Grzawa (śląskie)

SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC - od 2 775 PLN

wykształcenie zawodowe, może być osoba do przyuczenia, prawo jazdy kat B, obsługa komputera.Praca na miejscu oraz wyjazdy do 100 km.
Handel Artykułami Przemysłowymi Przemysław i Maciej Styburscy - 2017-07-21 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

prace na dziale budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Zielona Góra (lubuskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

fryzjerstwo
Firma Handlowo-Usługowa Mosiołek Jarosław - 2016-08-22 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
NETTO Sp. z o.o. - 2017-05-04 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów sklepu ogólnospożywczego, przyjęcie towaru, obsługa kasy fiskalnej. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Małgorzata Fras Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe - 2017-02-03 - Kępno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 13D - od 2 100 PLN

przygotowanie towarów do sprzedaży - wystawienie ich an lady, witryny, bieżące uzupełnianie towaru na połkach, obsługa kasy fiskalnej - wprowadzenie cen i ilości nakasę dla sprzedawanego asortymentu, sprzedaż wyrobów piekarniczych i cukierniczych, obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności, obsługa programu komputerowego Profipiek, wypisywanie dokumentów dostaw, obciażeń towarów oraz zwrotów i wypisywanie zamówień, przygotowywanie swieżych produktów do sprzedaży tj. świeże kanapki oraz bułki do odpieku odroczonego, krojenie i pakowanie świeżego pieczywa na krajalnicy, przyjmowanie wyrobów i surowców wymagających przechowywania w warunkach chłodniczych oraz magazynowanie ich w szafach chłodniczych na zapleczu
kontakt przez PUP - 2018-03-02 - Świdnica (dolnośląskie)