Praca SPRZEDAWCA - DORADCA W ZAKŁADZIE OPTYCZNYM (STAŻ) Imielin kontakt przez PUP

Stanowisko: SPRZEDAWCA - DORADCA W ZAKŁADZIE OPTYCZNYM (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedawca - doradca w zakładzie optycznym (staż)

Data publikacji: 2016-05-12

Lokalizacja: Imielin (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Imielin, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Sprzedawca - doradca w zakładzie optycznym (staż)

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
SPRZEDAWCA - DORADCA W ZAKŁADZIE OPTYCZNYM (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Imielin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 09.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnieosoba łatwo nawiązująca kontakt, o wysokiej kulturze osobistej, poczucie estetyki, minimalna znajomość optyki

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Informacja w sprawie oferty stażu dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.Oferta utworzona ze środków MPiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy: Studio optyczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

DORADCA KLIENTA- KIEROWNIK FILII ZAKŁADU OPTYCZNEGO - od 2 000 PLN

obsługa klientów, prowadzenie filii zakładu optycznego
Biuro Doradztwa Handlowego LADACO - 2017-05-26 - Imielin (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Żołynia (podkarpackie)

*DORADCA KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta, organizacja pracy salonu optycznego
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Ścinawa (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kocanowo (wielkopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 000 PLN

pomoc w gospodarstwie rolnym
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kolanowice (opolskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 750 PLN

ścinka,wycinka drzew
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Sianów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

WYKONYWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH W BUDYNKU I WOKÓŁ NIEGO - NP. MYCIE PODŁÓG, OKIEN.MYCIE POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Konin (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN / MONTER LINII AUTOMATYCZNEJ - od 2 000 PLN

Wykonywanie czynności montażu na wyznaczonym stanowisku zgodnie z instrukcją pracy dotyczących wytwarzania konstrukcji siedzeń samochodowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 300 PLN

wykonywanie prac wykończeniowych (ścianki, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, malowanie szpachlowanie, zakładanie sufitów podwieszanych, kładzenie kafelków). Jedna zmiana, umowa na okres próbny.Miejsce pracy ul. Fabryczna 10 Wrocław
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 2 100 PLN

obsługa programu mmedica, rejestracja pacjentów, porządkowanie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2017-10-10 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, koszenie trawy
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Góra Puławska (lubelskie)

SPRZEDAWCA (O) - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Tarnów (małopolskie)

MONTER - 997,4 PLN

wg harmonogramu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów lokalu,udzielanie informacji odnośnie serwowanych potraw,pomoc w wyborze dań,przyjmowanie zamówień,realizacja zamówień,przedstawianie rachunków,przyjmowanie zapłaty.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Słupca (wielkopolskie)

OPIEKUN - od 2 000 PLN

Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznych, organizacja zajęć na terenie placówki, planowanie idokumentowanie pracy, pomoc w załatwieniu spraw mieszkańców schroniska, pełnienie dyżurów.Miejsce pracy:Schronisko dla Bezdomnych Kobiet w Łodzi ul. Gałczyńskiego 7 (III WPŚ)
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta i kasy fiskalnej,ukłaadanie towarów,metkowanie.
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac rozbiórkowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Staszów (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Wg programu stażu (FP 6/3)
kontakt przez PUP - 2017-10-12 - Darłowo (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 900 PLN

wykonywanie prac w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i ukladów automatyki
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zawada (świętokrzyskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 2 300 PLN

praca w różnych branżach: przysłowa, spożywcza, produkty suche, świeże
kontakt przez PUP - 2017-10-10 - Kraków (małopolskie)

BIOMASAŻYSTA/KA (J.ANG) - od 3 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Troszyn (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

eksploatacja linii kablowych 15 i 0,4 KV, obsługa stacji transformat.- rozdzielczych, napędów elektrycznych, prace pomocnicze w kotłowni, wykonywanie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chełmek (małopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Słupsk (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 300 PLN

przygotowanie materiałów budowlanych na stanowiska pracy, sprzątanie, proste prace budowlane, przygotowanie podłoża pod kostkę brukową; min.6 m-cy doświadczenia w budownictwie
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Błotnica Strzelecka (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa biura, urządzeń biurowych, interesantów.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

Wybierz miejscowość