Praca SPRZĄTACZKA Zamość kontakt przez PUP

Stanowisko: SPRZĄTACZKA

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń Przychodni Specjalistycznej.

Data publikacji: 2017-01-27

Lokalizacja: Zamość (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Sprzątanie pomieszczeń Przychodni Specjalistycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZĄTACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Zawód: sprzątaczka biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 12.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: osoba dokładna

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęć do pracy, sumienność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzątaczka biurowa

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.01.2017

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Sulechów (lubuskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - 2 265 - 3 109 PLN

nauczyciel matematyki w klasach 4-6
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Zalasewo (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH. - od 2 000 PLN

Układanie płytek, malowanie, gładź gipsowa, wykonywanie sufitów podwieszanych.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 500 PLN

rozbiórka dostarczonych części elektronicznych, segregacja towaru zgodnie z wytycznymi, tłumaczenie tabliczek znamionowych i instrukcji obsługi (jęzxyk rosyjski i ukraiński)
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Rembertów (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH I POKREWNI - od 1 750 PLN

operator maszyn do produkcji napoi bezalkoholowych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Wilczkowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów od dostawców, metkowanie towarów, ekspozycja towarów, sprawdzanie ważnosci towarów, prawidłowe przechowywanie towarów, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Czaple (kujawsko-pomorskie)

MASAŻYSTA - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 15 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Sri Lanki, obsługa poczty w języku tamilskim, dbanie o relacje z klientami z Sri Lanki
kontakt przez PUP - 2017-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MISTRZ PRODUKCJI KEBABU - od 3 000 PLN

Produkcja kebabu, nadzorowanie procesu produkcyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Opalenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ - do 3 000 PLN

Prace związane z produkcją półproduktów, formowaniem, zamrazaniem, pakowaniem produktów, dbanie o urządzenia i stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Nowy Konik (mazowieckie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - MAGAZYNIER (UZUP.UM./2015) - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru; liczenie towaru, dbanie o towar i magazyn;
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Chorzów (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia. Akcesoria samochodowe takie jak: radia samochodowe, głośniki, nawigacje, zestawy głośnomówiące, itp.Przyjmowanie towarów na magazyn, oznakowanie i składowanie towarów w magazynie, kompletowanie zamówień dla klientów, pakowanie towarów do wysyłki, prowadzenie dokumentacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER SPRZEDAWCA - do 2 183 PLN

KONTROLA JAKOŚCIOWA I ILOŚCIOWA WYDAWANEGO TOWARU, PRZYGOTOWANIE TOWARU DO WYWOZU, KONTAKT Z KLIENTEM ZGRANICZNYM - SPRZEDAŻ OWOCÓW I WARZYW (EXPORT) KLIENTOM UKRAIŃSKIM; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO; PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM W GODZINACH: 06.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-06.00;
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa wiertarki udarowej, stołowej, wiercenie w metalu, obsługa przecinarki tasmowej, cięcie rur i profili, obsluga urządzenia do aplikacji ręcznej farby proszkowej, aplikowanie farby proszkowej na elementy.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Borowina Sitaniecka (lubelskie)

OBSŁUGA KLIENTA,
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Rzeszów (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 3 100 PLN

przygotowanie dań kuchni wietnamskiej i azjatyckiej, składanie zamówień u wietnamskiego dostawcy
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentacji z zakresu świadczeń
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Proszowice (małopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

- utrzymanie terenów zielonych, koszenie trawy, przycinanie żywopłotów- malowanie korytarzy i klatek schodowych (lokali niemieszkalnych, pustostanów)- prace związane z konserwacją pomieszczeń gospodarczych- odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kartuzy (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Łapy (podlaskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA / CZASOWEGO ZATRUDNIANIA PRACOWNIKÓW - od 2 000 PLN

Obsługa biura. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Obsługa klientów, pracowników, głównie z rynku wschodniego - Ukrainy. Obsługa korespondencji przychodzącej. Tłumaczenie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Bieruń (śląskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Chwiram (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

obsługa kontrahentów zagranicznych z Chin
kontakt przez PUP - 2017-10-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 270 PLN

sprzątanie pomieszczeń,mycie podłóg, mycie toalety, odkurzanie,wyrzucanie
Przedsiębiorstwo Usługowe BARWIT 1 S.C - 2016-01-19 - Ozimek (opolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Dostawa materiałów budowlanych, podstawowe prace budowlane.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Skorzeszyce (świętokrzyskie)

PACOWNIK OGÓLNOBUDOWALNY - 997,4 PLN

1. Renowacja dachów.2. Ocieplenia budynków itp.3. Tynkowanie.4. Układanie kostki brukowej.5. Gipsowanie.6. Układanie płytek glazura i terakota.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Łęczyca (łódzkie)

DYSPOZYTOR-LOGISTYK TRANSPORTU FIRMY - od 1 850 PLN

Planowanie i organizacja transportu firmy, poszukiwanie ładunków, prowadzenie sttystyk przewozu, wystawianie faktur, kontrola opłat, kontrola przebiegów transportu firmy, kontakt z klientami firmy i kierowcami z UE.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów w sklepie wielobranżowym, zamawianie towarów, dbałość o stan sanitarno - higieniczny w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warniłęg (zachodniopomorskie)

MURARZ/RPO WYP. LUB DOP. STAN. PR UM NR 145/2015- UZUP. - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ulim (lubuskie)