SPRZĄTACZKA BIUROWA Piotrków Trybunalski oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: SPRZĄTACZKA BIUROWA

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych

Data publikacji: 2015-12-15

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPRZĄTACZKA BIUROWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piotrków Trybunalski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Piotrków Trybunalski

Zawód: sprzątaczka biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie, mile widziany stopień niepełnosprawności

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1, miesiące: 9

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzątaczka biurowa

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015