Praca SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI Krajenka KRYSZNA Sp. z o.o.

Władysława Jagiełły 17, 77-430 Krajenka, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
kontrola jakości mebli, dopuszczanie towaru do wysyłki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajenka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krajenka

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: specjalista kontroli jakości

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność kontroli jakości mebli tapicerowanych

Nazwa pracodawcy: KRYSZNA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Krajenka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajenka

Ulica pracodawcy: Władysława Jagiełły

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista kontroli jakości