Praca PRACOWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH Dobra POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE

Stanowisko: PRACOWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: PRACE ZWIĄZANE Z PLANOWANIEM I ZAKŁADANIEM OGRODÓW I TERENÓW ZIELONYCH, UPRAWA I PIELĘGNACJA ROŚLIN, DRZEW I KRZEWÓW, ORGANIZACJA PRACY ORAZ RODZIAŁ ZADAŃ, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN DLA KONTRAHENTÓW;WYMAGANIA: WYKSZTACENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, OBSŁUGA SPRZĘTU OGRODOWEGO, PRAWO JAZDY KAT. B

Data publikacji: 2017-08-31

Lokalizacja: Dobra (zachodniopomorskie)

Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE

SPEŁNIONYCH MARZEŃ 3, 72-063 Dobra, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
PRACE ZWIĄZANE Z PLANOWANIEM I ZAKŁADANIEM OGRODÓW I TERENÓW ZIELONYCH, UPRAWA I PIELĘGNACJA ROŚLIN, DRZEW I KRZEWÓW, ORGANIZACJA PRACY ORAZ RODZIAŁ ZADAŃ, PRZYGOTOWANIE OFERT I WYCEN DLA KONTRAHENTÓW;WYMAGANIA: WYKSZTACENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI, OBSŁUGA SPRZĘTU OGRODOWEGO, PRAWO JAZDY KAT. B

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK WYDZIAŁU UTRZYMANIE TERENÓW ZIELONYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobra (Szczecińska)

Zawód: ogrodnik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Ogrodnik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B

Nazwa pracodawcy:
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SZCZECINIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

ROSTOCKA 125, 71-771 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: PRAWO JAZDY KAT. B

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: ROSTOCKA

Numer budynku pracodawcy: 125

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Zawód wykonywany przez pracownika: ogrodnik*