Praca OGRODNIK-PRACOWNIK DO PIELĘGNACJI DRZEW Łódź OŚRODEK AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SZKOLEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
90-408 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Prace pielęgnacyjne terenów zielonych, krzewów, drzew

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: OGRODNIK-PRACOWNIK DO PIELĘGNACJI DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: ogrodnik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, ogrodnicze

Nazwa pracodawcy:
OŚRODEK AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ I SZKOLEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Więckowskiego 29/5, 00-000 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: zgłoszenia osobiste

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Więckowskiego

Numer budynku pracodawcy: 29/5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zawód wykonywany przez pracownika: ogrodnik*

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI PAKISTAŃSKIEJ- ORIENTALNEJ. - od 1 000 PLN

Przygotowanie oryginalnych potraw kuchni pakistańskiej (kuchni orientalnej z pakistańskich przepisów)
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WTRYSKARKI - 1 850 - 2 000 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych i kontrola jakościowa produktu. Praca na dwie zmiany, w godz. 5.30-13.30, 13.30-21.30.
POKÓJ SPÓŁDZIELNIA ELEKTROTECHNICZNA - 2016-09-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK KUCHNI + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń i maszyn gastronomicznych (smazenie),- przygot. produktów (obróbka, panierowanie, smażenie),- otweiranie i zamkykanie kuchni,- obsł. programu zarządzajacego pracą kuchni,- przyjmowanie dostaw, dzienna inwentaryzacja,- opisywanie produktów,-zapoznaie z magazynowa metoda ustalania stanu produktów FIFO.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DZIAŁ KADR I PŁAC ST(FP) - 997,4 PLN

- prowadzenie akt osobowych, kartotek absencyjnej, ewidencja czasu pracy- naliczanie wynagrodzeń pracowników- rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych i macierzyńskich- obsługa programu komputerowego PŁATNIK- obsługa programu kadrowo-płacowego-prowadzenie rozliczeń miesięcznych kosztów wynagrodzeń z podziałem na ich rodzaje
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

Obsługa rozkładu jazdy, sprzedaż biletów.
PKS ŁODŹ Sp.zo.o. - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Prace w warsztacie samochodowym
GUM-POL Jacek Grzegorz Michalski - 2017-02-01 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 980 PLN

Brak danych
SAKAR SŁAWOMIR KARCZMARCZYK - 2016-08-08 - Łódź (łódzkie)

SORTOWACZ ODZIEŻY - od 9 PLN

Sortowanie odzieży używanej oraz proste prace magazynowe (zw. z przenoszeniem odzieży). Praca w ramach umowy - zlecenia , w godzinach 7.30-15.30, (czasami również w soboty). Rekrutacja w trakcie Spotkania Informacyjnego z pracodawcą w dniu 02.02.2016r. PUP Kilińskiego 102/102a, sala spotkań grupowych, I piętro, godzina 10:00.
KONVERT POLSKA Sp. z o.o. - 2015-12-29 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Weryfikacja dokumentów.b) Archiwizowanie dokumentów.c) Obsługa urządzeń biurowych.d) Zakładanie akt osobowych.e) Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.f) Weryfikacja grafików i kart czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 500 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w jęz. hiszpańskim rozwiazywanie problemów przesłanych przez klienta w jęz serbskim.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 125 PLN

obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych, wizualna kontrola jakości, pakowanie uszczelek.Pracodawca zaprasza na spotkanie informacyjne w Młodzieżowym Centrum Kariery w Łasku, ul. 9 Maja 33B w dniu 14.09.2016 o godz. 12.00
Adecco Poland sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa - 2016-09-12 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Zgłoszenia kandydatów- osobiste.
MEGA EXPORT - IMPORT PPHU ZPCH - 2016-03-17 - Łódź (łódzkie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

Diagnoza i naprawa komputerów, utrzymanie kontaktu z klientami, składanie zamawień na części, odbieranie i dostarczanie sprzętu, usługi zdalne i mobilne.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łódź (łódzkie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 13 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Łódź (łódzkie)

WARSZTAT NAPRAWY SAMOCHODÓW - od 4 000 PLN

Diagnostyka i naprawa oraz wykonywanie czynności obsługowych samochodów osobowych.Mile widziana znajomość elektryki oraz elektroniki samochodowej.
EURO-MOTO S.C. PIOTR KUROWSKI - 2016-08-02 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 900 PLN

Praca w budownictwie; do zadań cieśli należy wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, konstrukcji wieńcowych, więźby dachowej, okien i drzwi.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - 2 500 - 3 000 PLN

wykonywanie zbrojenia.
METRUM MIROSŁAW JACKOWSKI - 2016-10-14 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR CYFROWYCH MASZYN DRUKUJĄCYCH - od 2 000 PLN

Obsluga nowoczesnych maszyn drukujących. Bieżące rozwiązywanie problemów, korygowanie nieprawidłowości związanych z pracą maszyn. Kontrola druku i nadzór nad procesem drukowania. Mile widzane doswiadczenie na podobnym stanowisku.
OSDW Azymut Sp. z.o.o. - 2017-01-25 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Kompletowanie wysyłek, prace magazynowe, obsługa kolektora danych MobiPad MT40-2D, zbieranie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łódź (łódzkie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 1 850 PLN

obsługa klientów w języku rosyjskim, angielskim i ukraińskim; obsługa z zakresu inwestycji korporacyjnych; tworzenie strategii wejścia na rynek nowych produktów branży B2B i B2C; tworzenie prezentacji i biznesplanów dot. konkretnych marek
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST REZERWA - 997,4 PLN

-zapoznanie sie z oferta firmy,- obsługa klientów firmy,- zapoznaie sie z ofertą organizatorów współpracujących z biurem,- przygotowywanie konspektów ofert wyjazdowych,- zapoznaie sie z systemem rezerwacyjnym,- obsł urządzeń biurowych,- dbanie o czystość na st. pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

PRAKTYKI - nieodpłatny

1. Zapoznanie się z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą urzędu. 2. Poznanie zakresu działania Wydziału Finansów i Budżetu, Oddziału Dochodów 3. Wykonywanie czynności biurowych. 4. Poznanie systemów informatycznych i ich praktyczne wykorzystanie.
ŁÓDZKI URZĄD WOJEWÓDZKI W ŁODZI - 2015-12-04 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów.
PANTA PLAST SP. Z O.O. - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR SKŁADARKO-SKLEJARKI - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny i kontrolowanie poprawności procesu klejenia i formowania opakowania
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

Restauracja serwuje dania kuchni bułgarskiej. Zadaniami pracownika będzie przygotowywania półproduktów, potraw a także sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Łódź (łódzkie)

INSTRUKTOR - od 1 250 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu ratownictwa medycznego. Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej. Nienormowany czas pracy
WOJSKOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO - 2016-12-05 - Łódź (łódzkie)

KOORDYNATOR DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 2 500 PLN

Nadzór nad obiektami i podległymi pracownikami, utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, pozyskiwanie nowych klientów. Wymagane min.3 letnie doświadczenie w branży usług porządkowych, na podobnym stanowisku, wykształcenie min. średnie oraz prawo jazdy kat.B.
MAAG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PORZĄDKOWYCH - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roślin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenia na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - TELEMARKETING - od 1 850 PLN

Branża - gastronomia. Przyjmowanie zamówień od klientów i przekazywanie ich do działu realizacji. Pozyskiwanie klientów przez telefon i internet. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
STANISŁAW BIAŁKOWSKI - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (19) - 997,4 PLN

- zapoznanie z przepisami BHP i PPoż- zapoznanie się z organizacją wewnętrzną UMŁzapoznanie się z z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organizacyjną- pomoc w prowadzeniu bieżących spraw wybranej komórki organizacyjnej- archiwizowanie dokumentacji wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w obsłudze klientów wybranej komórki organizacyjnej- pomoc w przyjmowaniu dokumentów składanych przez klientów w wybranej komórce organizacyjnej- pomoc w czynnościach kancelaryjnych (kopertowanie i adresowanie) wybranej komórki organizacyjnej
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Łódź (łódzkie)