Praca MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Rychnowy kontakt przez PUP

Stanowisko: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Wynagrodzenie: 1 750 - 2 000 PLN

Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Rychnowy (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rychnowy, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rychnowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe,wymagany staż pracy 1 rok,prawo jazdy kat.B. Oferta dla osób bezrobotnych w ramach projektu RPO

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Jerzego z Dąbrowy

Numer budynku pracodawcy: 1a

Profil działalności pracodawcy:
Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: mechanik pojazdów samochodowych*