Praca KROJCZY/KALETNIK Łódź Rafaell Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Wierzbowa 46, 91-084 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Krojenie wyrobów skóropodobnych w kaletnictwie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KROJCZY/KALETNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: krojczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Staż pracy min. 2 lata

Nazwa pracodawcy: Rafaell Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Wierzbowa

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: krojczy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.12.2015

Podobne oferty pracy

KOORDYNATOR DS. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 2 500 PLN

Nadzór nad obiektami i podległymi pracownikami, utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, pozyskiwanie nowych klientów. Wymagane min.3 letnie doświadczenie w branży usług porządkowych, na podobnym stanowisku, wykształcenie min. średnie oraz prawo jazdy kat.B.
MAAG PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG PORZĄDKOWYCH - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

KONSULTANT DS. TELESPRZEDAŻY (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

obsługa klienta* przedstawianie oferty handlowej,*promocja proponowanych produktów,* sprzedaż telefoniczna. Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Łódź (łódzkie)

PRAKTYKANT - nieodpłatny

obsługa klienta (przyjmowanie przyrządów do wzorcowania/legalizacji, wypisywanie stosownych dokumentów);pomoc w prowadzeniu dokumentacji Pracowni (archiwum);pomoc w wykonywaniu wzorcowania przyrządów pomiarowych;pomoc w sporządzaniu dokumentacji związanej z pomiarami.
OKRĘGOWY URZĄD MIAR W ŁODZI - 2016-06-09 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 500 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w jęz. hiszpańskim rozwiazywanie problemów przesłanych przez klienta w jęz serbskim.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Łódź (łódzkie)

BLACHARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie obróbek blacharskich, krycie dachów na rąbek stojący.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łódź (łódzkie)

POMOC ARCHIWISTY - od 1 850 PLN

Porządkowanie dokumentacji, archiwizowanie i kompletowanie dokumentów dot. transportu na terytorium Ukrainy, archiwizowanie dokumentów w języku ukraińskim. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Szycie odzieży wierzchniej (damskiej i męskiej) z tkaniny albo dzianiny.Wymagana umiejętność obsługi dwuigłówki - staż nie jest konieczny jeśli kierowane osoby obsługują powyższą maszynę. Godziny pracy do uzgodnienia.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Łódź (łódzkie)

MONTER WYROBÓW AGD - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
BROWIN Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. - 2016-08-09 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok, książeczka sanepid oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Wynagrodzenie od 1850 zł/m-ąc. Zgłoszenia mailowe do pracodawcy.
JAŚ I MAŁGOSIA PIEKARSTWO-CUKIERNICTWO - 2016-05-04 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY ST(FP) - 997,4 PLN

układanie gładzi giopsowychukładanie płytekmalowanieścianki działowe
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 8 PLN

Przygotowywanie posiłków, potraw i napojów, utrzymywanie czystości w pomieszczeniu kuchni
CATERMED SA - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

REFERENT + ST FP (US. WIDZEW) 4 DZ. OBSŁ. BEZPOŚRED. - 997,4 PLN

- wprowadz. danych do systemów informatycznych,- obsł. korespondencji wychodzącej,- przygot. akt do archiwizacji.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

STANOWISKO DS. KADR I ROZWOJU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW ST(FP) M - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami prawa;włączanie dokumentów do akt osobowych pracowników;archiwizowanie dokumentów;przygotowywanie projektów pism;obsługa urządzeń biurowych;kopertowanie i wysyłanie korespondencji;bieżąca pomoc w realizacji zadań Wydziału;kserowanie dokumentów;pomoc przy rozliczaniu czasu pracy pracowników;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Załadunek, rozładunek i transport towarów handlowych.
VITA IDEA SPÓŁKA Z O.O. - 2016-03-07 - Łódź (łódzkie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 1 850 PLN

obsługa klientów w języku rosyjskim, angielskim i ukraińskim; obsługa z zakresu inwestycji korporacyjnych; tworzenie strategii wejścia na rynek nowych produktów branży B2B i B2C; tworzenie prezentacji i biznesplanów dot. konkretnych marek
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHNI (OS. NIEPEŁNOSPRAWNA) - od 1 850 PLN

BRANŻA SPOŻYWCZA. POMOC KUCHNI (KROJENIE ŚLEDZI, OBIERANIE WARZYW). PRACA STOJĄCA W GODZINACH 8-16. WYMAGANA KS. SANEPID. KONTAKT TELEFONICZNY (42 250 72 71, W GODZINACH 08:00-16:00,) LUB OSOBISTY (W GODZINACH 8-10).
PERFECT PLUS Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA GASTRONOMICZNEGO - 2016-03-07 - Łódź (łódzkie)

PROGRAMISTA - od 1 850 PLN

znajomość zasad programowania stron www
Skrobidar-Net Sp. zo.o. - 2016-11-04 - Łódź (łódzkie)

Konfekcja lekka damska - dzianina - bluzki, sukienki.Wymagana obsługa stębnówki, overlocka, dwuigłówki, minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

ZGODNIE ZE STANOWISKIEM.SANIA KUCHNI LOKALNEJ
DARIUSZ KUNA PHU AGMA - 2016-11-25 - Łódź (łódzkie)

STARSZY KOORDYNATOR DS. IMPORTU - od 7 000 PLN

Koordynowanie, nadzorowanie importu produktów ; poszukiwanie kontrahentów; kontakt z kontrahentami w języku hiszpańskim.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK DO MONTAŻU OKIEN, DRZWI - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Miejsce pracy: woj. łódzkie.
Centrum montaży Precyzyjnych Andrzej Krysiak - 2016-08-30 - Łódź (łódzkie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA-BILANSISTKA - od 1 200 PLN

PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH ZGODNIE Z ZAKŁADOWYM PLANEM KONT PZD, PROWADZENIE EWIDENCJI DLA WYODRĘBNIONYCH FUNDUSZY; SPORZĄDZANIE ROCZNYCH SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH (BILANS, RZS); PRELIMINARZY FINANSOWYCH; LIST PŁAC; WYPŁAT ŚWIADCZEŃ, OBLICZANIE PODATKU DOCHODOWEGO OD OS. FIZYCZNYCH; ROZLICZANIE SKŁADEK ZUS
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓWSTOWARZYSZENIE OGRODOWE W WARSZAWIEOKRĘG ŁÓDZKI W ŁODZI - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA ST(FP) - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej- obsługa klienta- rozpakowywanie i metkowanie ubrań
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Predyspozycje na w/w stanowisko; obsługa maszyn szyjących: stębnówka, overlock, dwuigłówka, lamowarka.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA - od 1 900 PLN

transport ładunków, praca na terenie UE;zgłoszenia osobiste do pracodawcy: Łódź, ul. Elektronowa 6
JUMAL J&J Sp. z o.o. - 2016-02-25 - Łódź (łódzkie)

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

-wspieranie osób starszych w funkcjonowaniu w warunkach szpitalnych-asystowanie w codziennych czynnościachMiejsce pracy: Szpital Barlickiego, ŁÓDŹ
STOWARZYSZENIE WSPARCIE SPOŁECZNE ,,JA-TY-MY" - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ/PAKOWACZKA-PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 400 - 3 000 PLN

pakowanie, prace na produkcji
STONE MASTER S.A. - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 100 PLN

Bezpośredni kontakt z kontrahentami. Negocjacje cen, warunków umów. Klienci szczególnie z Pakistanu, wyjazdy służbowe na Wschód.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łódź (łódzkie)

KOORDYNATOR USŁUG PORZĄDKOWYCH I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

Kompleksowe nadzorowanie usług utrzymania czystości oraz pracy podległych zespołów i pracowników w woj łódzkim
CLAR SYSTEM Sp. z o. o. - 2016-07-28 - Łódź (łódzkie)