Praca Kierowca- Dostawca Pruszcz Gdański Media Expert

Stanowisko: Kierowca- Dostawca

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.

Data publikacji: 2016-06-20

Lokalizacja: Pruszcz Gdański (pomorskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Kierowca- Dostawca

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Województwo: pomorskie

Powiat: gdański

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-20

Wymagania dla kandydatów:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
Znajomość topografii miasta
Prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia do podłączenia kuchni gazowych (mile widziane)
Dyspozycyjność,
Wysoka motywacja, sumienność i zaangażowanie ,
Niekaralność.

Oferowane korzyści:
Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie na umowę o pracę.

Zakres obowiązków:
Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,